Ako byť in(ý)

Seriózny návod pre neserióznych. Nasleduj naše body a budeš tým, ktorého si všimne aj vodič mestskej. Osvoj si heslo: Som in(ý) a nehanbím sa za to!

Módny doplnok vhodný pre každú vekovú skupinu
Módny doplnok vhodný pre každú vekovú skupinu

Kombinujte

Nebojte sa skúšať nové veci, aj keď sa hovorí, že kto nič neskúsi, nič nepokazí. Daj vo svojom živote šancu kombinatorike. Napríklad v jedle. Čo tak ísť po ulici so zmrzlinou v kornútiku vyrobenom z tvrdého syra. Alebo si namiesto kabelky vezmi škatuľu od pizze – nielenže budeš in, ale aj v súlade s prírodou. Ekológovia ti tlieskajú.

Nos nevšedné doplnky

Čelenky, náušnice, mašle – to je už dávno minulosťou. Najnovším trendom sa stáva staronový módny trhák – parohy. Obľúbenými sa stali najmä pre svoju jednoduchú úschovu a ani vek v tomto prípade nehrá žiadnu rolu. Nosia ich študenti, pracujúci či dôchodcovia. Tak nezaostávaj a choď s davom, prípadne vybav tento atraktívny doplnok svojej polovičke.

Najnovší módny trend
Najnovší módny trend

Originalita konverzácie

Rozprávať sa s neznámymi ľuďmi o dôležitých témach z teba spraví miláčika spoločnosti. Rozhovor sa však na témy, ktoré sú prudko originálne – počastuj sexi dievčaťu na diskotéke lichôtkami. Medziplanetárny výskum dokázal, že najviac fungujú frázy typu: „Táto planéta ešte nie je na tvoj výzor pripravená,“ či „Byť tak asteroidom, ťahalo by ma to len k tvojej planéte.“

Zadováž si domáceho miláčika

Dobré zvieratko nie je nikdy zlé. Ale ako si vybrať z tak širokej palety smutných očiek čakajúcich len na tvoju lásku a opateru? V žiadnom prípade si nekupuj papagája. Dnes až tak neletia a, navyše, často vyjadrujú svoj názor. Vyber si niečo modernejšie. Radi by sme ti vnútili fretku alebo skunka. Smrad predsa zbližuje a za to ťa budú milovať všetci.

Zanechaj za sebou stopu
Zanechaj za sebou stopu

Nechaj za sebou stopu

Hoci niektorí po sebe nechávajú iba smrad, ty si nájdi niečo, čo bude tvojím podpisom. Pozor, výber však podlieha výlučne charakteru tvojej osobnosti! Ak si milovník kvetov, rozhadzuj okolo seba lupene ruží (ak ich miluješ natoľko, že by ťa odtrhnutie čo len jediného rozplakalo, vystrihni si ich z papiera). Vyznávači metalovej kultúry môžu po sebe nechávať časti gitary, ktorú naposledy rozmlátili. Vyhýbajte sa však najväčšiemu nepriateľovi – tetám upratovačkám. Tie váš autogram zrejme nepochopia a bez mihnutia brvy ho zmetú do koša.

Podeľ sa o zážitok z hudby

Máš dojem, že sa tvoji kamaráti a susedia oprávnene pýšia titulom „kultúrne hovädo“? Pusti im svoju hudbu a podeľ sa s nimi o svoje pocity. To, že majú na práci niečo iné, nie je dôležité. Pozor však na hlasitosť. Nikdy ju nedávaj na nízku hodnotu. Práve naopak. Pokús sa vytvoriť nový rekord v počúvanosti hudby z jedného zdroja a inšpiruj tak všetkých známych aj neznámych. Staň sa šíriteľom hudobnej osvety.

autorky: Andrea Janovská, Mária Brišová
foto: Mária Brišová

Zdieľajte článok

Komentáre:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.