Tajomná katakomba v Nitre

Našou úlohou bolo rozlúštiť tajomstvo hrobky a ujsť zo starej kancelárie, do ktorej sme sa dostali po potýčke s mafiou.  Situácia sa vyostrila tým, že hodinu po našom zobudení bola naplánovaná demolácia budovy. Mysleli ste si, že toto sa môže stať len vo filme alebo počítačovej hre? Ste na omyle. Váš piatkový program sa nemusí ustavične obmedzovať len na bary či filmové večery pred televíziou. Nitra opäť raz ponúka niečo, čo sa vymyká stereotypom.

paniq-room

Nenápadná, mierne ošarpaná, zdanlivo opustená budova na konci mesta ukrýva vo vnútri niečo, čo nepochybne zaujme. Môže vám priniesť nový, dobrodružný zážitok, o ktorom budete ešte dlho rozprávať. Vyberte sa aj vy s partiou kamarátov do katakomby priamo v Nitre.

Paniq room je prvá „room escape game“ na Slovensku. Ide v nej o to, dostať sa z miestnosti skôr, ako v nej zostanete uväznení. Je to hra plná napätia, strachu a adrenalínu. Návštevníci sú zavretí v malej izbe, z ktorej musia nájsť cestu von, zatiaľ čo na obrazovke nemilosrdne ubieha čas. Hľadajú sa kľúče a stopy, ktoré by vás dostali ďalej. Čím dlhšie sa pozeráte na naoko nepotrebné veci, tým viac do seba začínajú zapadať. Bez vzájomnej komunikácie a spolupráce nie je možné túto hru prejsť. Preverí vaše uvažovanie, sústredenie, tímového ducha. Je pri nej tiež nutné, aby ste sa zorientovali v novom prostredí a premýšľali a konali okamžite.

V Nitre je možné navštíviť miestnosti Byt vraha a Tajomnú katakombu. Okrem toho Bratislava ponúka miestnosť Da Vinciho tajomstvá. Keďže na hru sú potrebné dve osoby, Paniq Room je vhodná aj ako rande pre tých, ktorí chcú zažiť niečo nové a nevšedné. Takýto zážitok môže vzťahu len prospieť, spestrí ho, preverí vašu schopnosť dorozumieť sa s partnerom a spolupracovať.

autorka: Monika Hudecová
foto: web paniqroom.sk

Zdieľajte článok

Komentáre:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.