Plaváreň UKF prístupná študentom aj tento rok

Ako to bolo aj minulý rok, naša univerzita opäť poskytne študentom možnosť plávania úplne zadarmo. Vášniví, no aj príležitostní plavci sa tak majú na čo tešiť.

Minuloročná iniciatíva študentského parlamentu sa študentom zapáčila a kvôli vysokému záujmu bude univerzitný bazén aj naďalej dostupný študentom. Zverejnil to študentský parlament UKF už začiatkom októbra na svojej oficiálnej fanstránke na Facebooku. Plaváreň sa nachádza v hlavnej budove univerzity na Triede Andreja Hlinku 1, smerom k bufetu. Otvorená pre študentov bude dva dni v týždni, a to konkrétne v pondelok a v stredu, v rovnakom čase od 17.00 hod. do 20.00 hod.

plaváreň UKF

Jedinou podmienkou vstupu je priniesť si ISIC a v prípade, že máte dlhšie vlasy, povinne nosiť kúpaciu čiapku. Bazén má dve dráhy a jeho maximálna hĺbka je 1,8 metra. Kvôli menším rozmerom sa do neho však zmestí len obmedzený počet študentov, maximálne 15, a tak je potrebné, aby sa záujemcovia dostavili čo najskôr. Inak sa dostanú do vody až vtedy, keď sa niekto rozhodne z bazéna odísť.

autor: Viktor Háber
foto: Andrea Janovská

Zdieľajte článok

Komentáre:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.