Nestihli ste predzápis? V polovici augusta bude zverejnený oficiálny termín

Ak ste koncom marca zmeškali predzápis na zimný semester a nechce sa vám každý deň vysedávať nad počítačom a blúdiť očami po Aise, tak nezúfajte, pretože už čoskoro bude zverejnený na všetkých fakultách oficiálny termín.

Leto je v plnom prúde, čerpáte novú energiu a silu do blížiaceho sa študijného roka. Vašu pozornosť však upúta správa od spolužiaka/spolužiačky, ktorý/á sa pýta, či ste sa už prihlásili na rozvrh. Chytí vás panika, lebo vy ešte nemáte ani zápis predmetov.

Nič sa však nedeje, rozhodne v tom nie si sám/sama. Mnohých z vás totiž v posledných týždňoch trápi jedna otázka­: Kedy bude možný zápis predmetov na ďalší semester? Túto dilemu sme sa rozhodli vyriešiť u kompetentných osôb za vás.

surprised-1184889_640
Ak ste zmeškali predzápis, nezúfajte – čoskoro bude zverejnený oficiálny termín.
Foto: pixabay.com

S odpoveďou na vašu otázku sme sa obrátili na administrátorku AiSu2 Moniku Václavovú, ktorá nám ešte nevedela oznámiť konkrétny termín na zápis predmetov, avšak zdôraznila, že predbežný termín je polovica augusta. Preto stačí, ak budú študenti sledovať stránky svojich fakúlt, kde bude zverejnený oficiálny termín.

Ak už potom budete mať hotový zápis predmetov, nezabudnite ich prihlásiť na rozvrh. Prihlasovanie potrvá až do 19. septembra. Dovtedy vám z redakcie Občas nečas prajeme pekný zvyšok leta.

autorka: Michaela Kováčová

Zdieľajte článok

Komentáre:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.