AKTUALIZOVANÉ: Študenti UKF si cez Veľkú noc oddýchnu – dekanské voľno potvrdili všetky fakulty

Blížia sa veľkonočné sviatky. V piatok 19. apríla aj v pondelok 22. apríla sú štátne sviatky. Vedenie univerzity aj dekani niektorých fakúlt sa rozhodli pridať študentom voľno naviac.

Rektor Libor Vozár udelil deň voľna naviac vo štvrtok 18. apríla. Univerzita o tom informovala pomocou oficiálnej facebookovej prezentácie.

Pridali sa aj niektoré fakulty a študentom poskytli deň voľna na utorok 23. apríla. Zatiaľ sa tak rozhodol dekan Fakulty sociálnych vied a zdravotníctva UKF Rastislav Rosinský. Informáciu taktiež priniesli na facebookovej prezentácii.

Podobne sa rozhodol aj dekan Fakulty prírodných vied UKF František Petrovič a taktiež zverejnili informáciu prostredníctvom Facebooku.

Rovnakú správu pre študentov priniesla na sociálnej sieti aj dekanka Fakulty stredoeurópskych štúdií UKF Žofia Bárcziová.

Voľno vyhlásil aj dekan Pedagogickej fakulty UKF Gábor Pintes. Informáciu nám potvrdil jeho sekretariát pomocou telefonického rozhovoru.

Dekanka Filozofickej fakulty UKF Jarmila Jurová potvrdila voľno oficiálnym vyhlásením, ktoré zdieľali aj študenti v známej facebookej skupine.

Titulná fotografia: archív ON

Zdieľajte článok

Komentáre: