Volejbal bez prekvapení

nastup-volejbalistiek-ukf-zlava-stankovianska-veronika-revayova-patricia-stankovianska-monika-novotnaV pondelok 10. 11. sa odohrali v telocvični poľnohospodárov zápasy vo volejbale medzi UKF a SPU v ženskom aj mužskom prevedení.

Ako prvé na palubovku nastúpilo nežnejšie pohlavie. Od 9.00 s prevahou volejbalistiek UKF sa odohrali tri sety dobrej úrovne. Za SPU nastúpili 3 hlavné blokárky extraligového tímu ŠK UKF Nitra, a to sa prejavilo na kvalitnej obrane súpera. UKF nakoniec z bojov vyviazla víťazne, bez prehry setu. To sa však nedá povedať o mužskom prevedení loptového športu. Keďže extraligový volejbal Nitry priamo spadá pod SPU Nitra, dalo sa očakávať, ako zápas dopadne. V posledných rokoch však stále viac volejbalistov uprednostňuje pre svoje štúdium UKF, a tak sa onedlho môžeme tešiť na ozaj vyrovnané boje. SPU, ako jasný favorit, napokon zdolala UKF. Bratsky sme si podelili body v oboch kategóriách – mužskej aj ženskej.

Ženy:
UKF : SPU – 3:0

Muži:
UKF : SPU – 0:3

Petra Hadžová

Zdieľajte článok

Komentáre:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.