Trojfarebná Nová pekáreň

pekaren-praskala-vo-svikochDobrých akcií nikdy nie je dosť… Možno aj podľa tohto „hesla“ sa riadili študenti katedry areálových kultúr Fakulty stredoeurópskych štúdií (Filip Saika, Oskar Saika, Branislav Hradinský a Roman Hromník), ktorí sa rozhodli pripraviť pre študentov UKF a SPU akciu s názvom „Semafór“.

Názov sa niesol v troch farbách, podobne ako celá akcia: červená pre zadaných, oranžová pre nič neriešiacich a zelená pre nezadaných. Ak si chcel vyjadriť svoj status, stačilo si obliecť niečo v danej  farbe a každý vedel, čo si môže a čo nemôže dovoliť. Atmosféra bola od začiatku výborná, chlapci z univerzitnej kapely Zhluk predviedli vynikajúce hudobné „divadielko“, ktoré spolu s nimi odohrali asi všetci prítomní študenti. Kapela opäť raz potvrdila svoju kvalitu a formu. K hudbe, tancu a dobrej nálade neodmysliteľne patrilo dobré pivko, ktoré bolo ponúkané od deviatej do desiatej zdarma. Kto odolal tomuto zlatistému moku, mal jedinečnú príležitosť zúčastniť sa promo akcie Jelínek. Ničím nerušená akcia v Novej Pekárni trvala do ranných hodín a s kľudným svedomím môžem konštatovať, že keby podobných akcií bolo viac, pondelky by bývali o to krajšie a pohodovejšie. Organizátori spomínanej akcie boli s účasťou spokojní a nezabudli podotknúť, že do budúcnosti plánujú raz do mesiaca niečo podobné pre študentov zorganizovať.

autor článku a fotografie: Veronika Trstianska

Zdieľajte článok

Komentáre:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.