Editoriál 05/08

Milí študenti, je nám jasné, že semester je v plnom prúde a vy máte dôležitého čítania viac než dosť. Verte však, že aj to naše vás nepochybne obohatí. Opäť sme sa totiž posnažili vybrať to najzaujímavejšie, čo nám uplynulé dva mesiace od vydania posledného čísla ponúkli. Dielko, ktoré práve držíte v rukách je plné praktických infošiek, spomienok na akcie, o ktorých sa písať oplatí, plné názorov, uznaní, ale aj férovej kritiky. Určite vám neuniklo, že je o niečo objemnejšie. To majú na svedomí organizátori našich obľúbených Nitrianskych univerzitných dní. Tie boli, ako inak, znova akčné. Športové divadelné, filmové, súťažné, diskotékové, plesové, umelecké, jednoducho také aké ich máme všetci radi. O nich, ale aj o mnohých ďalších zaujímavostiach pre vás písala už aj nová sila redakcie ON. Sú ňou už tradične nové prváčence katedry žurnalistiky. Do práce sa pustili s plným nasadením. Plody ich snaženia si vychutnajte vo vnútri.

Touto cestou chcem pripomenúť, že dvere redakcie ON sú permanentne otvorené nielen študentom žurnalistiky, ale všetkým, ktorých písanie prinajmenšom baví. Rovnako dávam do pozornosti našu e-mailovú schránku obcasnecas.ukf@gmail.com, kde je stále dosť priestoru pre vaše postrehy, pripomienky, sťažnosti, chvály či pre vašu tvorbu. Redakcia ON prináša aj novinku. Rozhodli sme sa písať nielen o tom, čo je už minulosťou, ale informovať vás aj o tom, čo nás čaká. V súvislosti s úzkou spoluprácou s Nitrianskou galériou budete pravidelne informovaní aj o jej nových aktivitách.

V mene celej redakcie ON vám prajem, milí kolegovia, príjemné čítanie.

Radmila Štelbašská

Zdieľajte článok

Komentáre:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.