SPU plesala

Hoci bol piatok trinásteho, vysokoškolákov to od zábavy neodradilo. Tak ako každý rok, ani tento sa nezaobišiel bez slávnostného prijatia prvákov medzi vysokoškolský kolektív.

Tanečná zábava na SPU sa rozbehla úvodným valčíkom. Do tanca po celý večer hrala topoľčianska skupina Profil, ktorú neskôr vystriedala verná košická kópia Freddyho Mercuryho. Na parkete sa predviedli aj najlepší členovia tanečnej skupiny Old school brothers so svojimi neuveriteľnými choreografiami. Študenti sa zabávali nielen zásluhou vynikajúceho DJa Milana Žitňanského, ale aj vďaka rockovému vystúpeniu nitrianskej zostavy Zoči Voči. Táto niektorým už známa kapela pozostáva z absolventov Technickej fakulty SPU.

Po dobrej tanečnej zábave si na svoje prišli aj gurmáni, mali možnosť ochutnať výbornú kapustnicu. Ako sa na správnom plese patrí, ani tu nechýbala tombola s pestrou ponukou cien. Pobavili výhry ako vlečka hnoja alebo kontajner, no výhercovia sa mohli potešiť aj novému notebooku či televízoru. A určite ani víťaz 30-minútovej „Cesty okolo sveta” v istom erotickom salóne svoju cenu nenechal zapadať. Tak gratulujeme!

autorka článku: Lucia Poláková

Zdieľajte článok

Komentáre:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.