UKF otvorila brány

Tradičný Deň otvorených dverí našej univerzity, ktorý sa tento rok konal 18. februára, si nenechalo ujsť približne 6000 záujemcov o štúdium.

UKF opäť pootvorila dvere všetkých piatich fakúlt mladým ľuďom, aby nahliadli do tajomstiev vysokoškolského vzdelávania. Zvedavci si mohli prezrieť výučbové aj výskumné priestory, porozprávať sa so svojimi (možno) budúcimi pedagógmi a dozvedieť sa dôležité informácie, ktoré im pomohli pri definitívnom výbere vysokej školy. Návštevníci zaujímajúci sa o mediálnu prax neobišli ani redakciu časopisu Občas nečas, ktorá tiež tvorila svoje dvere, aby predstavila jednu zo záujmových aktivít študentov.

autor článku: Dominika Babulicová