Oťukli sme Fórum mladých

sloganParkovisko pred budovou Mediahausu sa 26. apríla naplnilo mladými i zvedavými ľuďmi. Nie preto, aby navštívili knižnicu alebo inú inštitúciu, ktorá sa nachádza v jej blízkosti, ale preto, že v priestoroch Mediahausu sa otváralo Fórum mladých – epicentrum vášho diania.

Iniciátor tohto projektu bol primátor mesta Nitra Jozef Dvonč. Cieľomtancuje_sa_salsa epicentra je obohatiť život mládeže i študentov rôznym predstavením. Filmový a hudobný klub, telocvičňa, počítačová miestnosť čakajú na svojich návštevníkov. Taktiež umožňuje hrať šach, tancovať či organizovať kultúrne podujatia.

Tieto priestory ponúkajú zaujímavé aktivity pre tých, ktorí chcú svoj čas zmysluplne využiť.  Pri tejto slávnosti o hudbu sa postarali skupiny Andrejground, DJi Dodes a Luko, Slobodná voľba a Continental Jazz Trio. Je to fórum pre mladých, kde my všetci, či už študenti alebo nie, sme srdečne vítaní.

autorka článku: Cristina Oczelak, Teodora Ilić
autorka fotografií: Cristina Oczelak

Zdieľajte článok

Komentáre:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.