Znásilnená

Vyšetrovanie znásilnenia, ktoré sa odohralo začiatkom marca na študentskom internáte SPU Mladosť, stále pokračuje. Páchateľ trestného činu nie je známy, rovnako ako okolnosti, za ktorých čin uskutočnil.

Znásilnená devätnásťročná študentka podľa médií utrpela aj zranenia. Informácie o udalosti však nie sú presné. Študenti a zamestnanci internátu sa totiž k prípadu vyjadriť nechceli. Študentský domov sa o trestnom čine dozvedel až prostredníctvom polície, ktorá po páchateľovi neustále pátra. Zatiaľ neboli zverejnené údaje, ktoré by potvrdili, či bol násilník jedným z ubytovaných študentov, alebo sa nachádzal na mieste činu neoprávnene.
Študentku Slovenskej poľnohospodárskej univerzity mal znásilniť v jej vlastnej izbe, na ktorú sa vrátila v noci po študentskej párty. Poškodená na linku polície zavolala až nad ránom. Vyšetrovanie trestného činu polícia (v čase uzávierky časopisu) ešte neukončila.

autorka článku: Kristína Lišková

Zdieľajte článok

Komentáre:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.