Nie je dôležité koľko peňazí, ale koľko ľudí

klub_darcov_logo_velke2Nitrianska komunitná nadácia realizuje viacero programov zameraných na podporu darcovstva a rozvoja filantropie v Meste Nitra a v Nitrianskom samosprávnom kraji. Klub darcov je jedným z nich. Predstavuje prestížny klub jednotlivcov, ktorý združuje niekoľko desiatok darcov z Nitry a z okolia, ktorí sa zaujímajú o verejnoprospešné aktivity tu u nás. Na to, aby ste sa mohli stať jeho členom, nemusíte byť známy a bohatý. Stačí mať presvedčenie, chuť a pomáhanie v Nitre sa stane aj vďaka vám jednoduchou záležitosťou.

Klub darcov má na konte 60 projektov
Za 6 rokov pôsobenia Klubu darcov v Nitre mohla Nitrianska komunitná nadácia vďaka jeho členom podporiť 60 aktivít v hodnote 29 354,76 EUR..

Štartuje 7. ročník Klubu darcov
Klub darcov, to je spoločnosť ľudí, ktorí majú chuť zmeniť veci k lepšiemu. Každoročné stretnutie s obdarovanými v nitrianskej Synagóge a možnosť výberu tých, ktorých chcete zo svojich finančných prostriedkov podporiť. V Klube darcov nejde o to, aby jeden človek daroval veľkú sumu peňazí. Ide o to, aby si čo najviac z nás uvedomilo, že aj po malých krôčikoch sa dá prejsť až do cieľa. Čím viac nás bude v Klube darcov, tým viac môžeme pomáhať.

Začnime v našom meste, začnime nami
Možno sa aktivity, ktoré podporí Klub darcov budú týkať aj Vás, Vašich priateľov, detí, rodičov, známych, susedov. Nepremeškajte šancu pomáhať – nie je nič jednoduchšie, ako podať pomocnú ruku. Ak chcete zažiť radosť z obdarovania a výnimočnú atmosféru stretnutia s tými, ktorí Vašu pomoc potrebujú, radi Vás uvítame v Klube darcov. Členom Klubu sa môžete stať na základe vyplnenia prihlášky na www.nkn.sk, ktorú môžete doručiť e-mailom, poštou alebo osobne.

autor článku: NKN

Zdieľajte článok

Komentáre: