Welcome University Party 2010

PUDING PANI ELVISOVEJ,
LERA,
A ENERGICKÝ DJ EKG

Jedinečná a najväčšia univerzitná párty v Nitre.
19. októbra v Agrokomplexe Nitra na vás čaká prvá univerzitná party roka. Bude to nezabudnuteľný večer, ktorý ti pripomenie, že vysoká škola nie je len o skriptách, skúškach a stresoch, ale práve o tom, aby si nadviazal nové kontakty a spoznal kopec ľudí, urobil niečo bláznivé alebo spoznal super babu.
Po vzore miest ako Bratislava alebo Košice, kde sú takéto akcie bežné a nesmierne obľúbené, je na rade Nitra. Nejde o žiaden formálny ples, či snobský večer plný nudnej a vážnej hudby, ale práve naopak, ide o večer rocku, funky a party hudby.

This party´s gonna be LEGENDARY…

poster_university_partya1

Lístky:

Predpredaj prvých 450 lístkov 5 €
Predaj 6 €
VIP lístok 9, 5 € (počet je limitovany na 100 ks)

VIP učastníci majú k dispozícii súkromný VIP bar a možnosť posedieť si na pohodlných TULI vankúšoch.

Predaj:

www.ticketart.sk
Študentský domov ZOBOR
Študentský parlament Slovenskej poľnohospodárskej univerzity a príslušné internáty
Obchodné centrum Mlyny (od 11. do 19. októbra)

/Agrokomplex – hala A, Nitra/

Potvrď svoju účasť na facebooku!

www.universityparty.szm.sk

! POZOR – SÚŤAŽ !

Ak chceš na túto skvelú žúrku získať lístok bez vystávania v rade, zapoj sa do našej súťaže!

Staň sa na facebooku fanúšikom stránky OBČAS NEČAS a sleduj pokyny na stene – práve súťažíme 🙂

Veľa šťastia praje celá redakcia!