Ako to mať v suchu

gumaky-topankovoskMilé dámy, pokiaľ nemáte zatiaľ spoľahlivé topánky do sychravého a chladného počasia, máme tu niečo pre vás. Hitom tohtoročnej jesene sú gumáky a gužmy.

Na pultoch obchodov s topánkami ich môžeme nájsť aj u nás. guzmy2Počas sychravého počasia sa už nestane, že ste premočená. Vaše nôžky sú jednoducho v suchu.

Gumáky alebo gužmy?

Pokiaľ vám nie je jasný rozdiel medzi týmito typmi, pozorne čítajte.

Podstata štýlových gumákov zostáva rovnaká ako pri klasických záhradných.

gumaky3Gužmy sa skladajú naoko z dvoch častí. Kým spodnú časť tvorí nepremokavý gumák, horná časť, sára, je klasická čižma chrániaca proti chladu. Medzi gumákmi a gužmami nájdeme tak zateplené, ako aj nezateplené kúsky. Svojím gumákovým strihom sú ideálne aj pre majiteľky širších lýtok.

Čo je dôležité, gumáky alebo gužmy sú nie len praktické, ale aj štýlové. Výrobcovia sa na nich dokonale vyhrali. Podľa vašej chuti si môžete zadovážiť jednofarebné bez vzoru, so vzorom, či gumáky, ktoré budú hýriť farbami.guzmy1

Vďaka sortimentu podošiev a módnemu strihu sa nosia k elegantnému outfitu do práce, ako aj na športovisko či prechádzku do mesta.

S gumákmi vás nebudú už rozčuľovať kaluže na chodníkoch či premočené a uzimené chodidlá. Vaše dni budú omnoho krajšie, lebo to máte v suchu!

autor: Bc. Petra Čergeťová
zdroj foto: GoFasion.sk, topankovo.sk

Zdieľajte článok

Komentáre:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.