Epicentrum vášho diania

forum-mladych-logoOd apríla Fórum mladých otvára svoje brány pre všetkých stredoškolákov a vysokoškolákov, ktorí chcú svoj voľný čas tráviť zdravo, aktívne a zmysluplne. Ak ste zo školy unavení alebo sa chcete odreagovať či oddýchnuť si, stačí prísť sem. Tu vždy máte čo robiť.

.

V komplexe Mediahaus, kde sa Fórum mladých nachádza, na vás čaká kopec výborných aktivít. Ak máte pri sebe ISIC, všetko je bezplatné. Netreba premýšľať o tom, kde nájdem telocvičňu, herňu, kino sálu či internetovú miestnosť, lebo referentka usmerňuje, pomáha pri výbere aktivity alebo rôznych akcií, ktoré vás môžu zaujímať. Telocvičňa sa postará o rozhýbanie tela, môžete si zatancovať spoločenské tance, aerobik, zumbu, salsu či latino tanec. Spoločenské hry, rôzne debaty, krúžky týkajúce sa konverzácii nájdete v tanečnom klube. Tento priestor slúži aj ako filmový klub, kde sú každú nedeľu premietané nekomerčné študentské filmy, prípadne na rôzne besedy s lekármi, psychológmi, umelcami a hercami.

V klube športových aktivít  sa konajú koncerty mladých začínajúcich kapiel či diskotéky. Každý posledný týždeň v mesiaci patrí noci latino rytmu. Študenti si ale najviac obľúbili herňu. O biliard a stolný futbal, pingpong a stolný hokej je každodenný záujem. Ani malá internetová miestnosť nie je obmedzená, lebo celý objekt je zariadený wifi pripojením. Ak sú všetky počítače obsadené, nie je problém pripojiť sa s vlastným notebookom.

Fórum mladých ponúka aj široký servis brigád, dajú sa vybaviť priestory na organizovanie rôznych osláv, krúžkovíc, podujatí. Čo sa plánuje? Nákup televízorov, konzol Play Station a Play Station 3, široká škála elektroniky, čo poslúži na lepšiu kvalitu hier a zábavy. O programe a o každej plánovanej akcii najlepšie budete vedieť, ak sa na facebooku pridáte do skupiny Fórum mladých Nitra. Každý člen skupiny bude týždenne správou informovaný o všetkom, čo sa bude diať. V zimnom období Fórum mladých plánuje so študentmi jednodňové zájazdy na lyžovačky alebo jedno-dvojdňové poznávacie zájazdy aj do zahraničia.

„Každý, kto sem príde, dostane priestor na vytvorenie svojej vlastnej akcie. Keď niekto príde s vlastným nápadom, dvere Fóra mladých sú otvorené. Vždy sa snažíme dosiahnuť pozitívny výsledok,” ukončil Pavol Vaško, prevádzkar Fóra mladých.

autorka článku: Cristina Oczelak

Zdieľajte článok

Komentáre:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.