Zvíťazila na celoslovenskom kole ŠVOaUK

Dňa 13. decembra 2010 sa na Univerzite sv. Cyrila a Metoda v Trnave uskutočnil 2. ročník Medziuniverzitnej študentskej vedeckej, odbornej a umeleckej konferencie (ŠVOaUK) v oblasti marketingovej, masmediálnej a umeleckej komunikácie. Zúčastnilo sa ho 42 študentov z 10 vysokých škôl a univerzít. Dve naše študentky porotu zaujali metodologicky prepracovanými príspevkami.

Katedru masmediálnej komunikácie a reklamy Filozofickej fakulty UKF reprezentovali dve študentky tretieho ročníka: Viktória Kopernická a Petra Maliariková. V konkurencii sa nestratili, porotu zaujali metodologicky prepracovanými príspevkami s praktickými výskumnými konzekvenciami. O ich kvalitnej a zodpovednej reprezentácii katedry a univerzity svedčí predovšetkým mimoriadne cenné umiestnenie Petry Maliarikovej, ktorá sa v Sekcii masmediálnej komunikácie umiestnila na prvom mieste. Veríme, že tento úspech bude stimulom pre ostatných študentov, aby sa zapájali do vedeckej, odbornej a umeleckej činnosti a v jej rámci vytvárali kvalitné a konkurencieschopné výstupy.

autor článku: Peter Mikuláš, katedra masmediálnej komunikácie a reklamy
prebrané z: Náš čas (Časopis Univerzity Konštantína Filozofa v Nitre). Č. 3. Nitra : UKF, 2011.

Zdieľajte článok

Komentáre:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.