Kariéra pre každého

ndk-kapacity-su-na-ceste-k-vamŠtudujete na vysokej škole alebo ste jej čerstvým absolventom? Hľadáte svoje prvé zamestnanie? Alebo už máte vo svojom odbore prax a hľadáte čosi lepšie, ako šité na mieru? Práve pre mladých ľudí, študentov plných perspektívy, sa v predchádzajúcich dňoch uskutočnili Národné Dni Kariéry.

Len krátko potom, čo v Bratislavskej Inchebe hosťovali známe Profesia days, zavítali sem aj takzvané Národné Dni Kariéry. Dvere známej Expo arény boli pre návštevníkov otvorené dva dni, 9. a 10. marca. Prezentácia, či skôr workshop rôznych firiem, podnikov a obchodných spoločností sa presunie aj na východ Slovenska, do Košíc. Na opačnom konci republiky sa výstava uskutoční 6. a 7. apríla.

Kvalitný veľtrh práce pre mladých ľudí. Taký podtitul sa objavil na internetovej stránke organizátora celej udalosti a mal pravdu. Príjemná atmosféra, kvalitné pracovné ponuky a vyškolení odborníci na návštevníkov čakali pri každom stánku. Sebaprezentovanie využili rôzne firmy, cez banky, zahraničné firmy až po jazykové školy. Výber bol naozaj široký. Veď napokon, prezrite si naše fotografie. Môžete sa nechať inšpirovať a prípadne si urobiť malý výlet do Košického hotela Centrum.

autorka článku a fotografií: Petra Böhmerová

Zdieľajte článok

Komentáre:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.