Odmeňujeme lístkami do Divadla Andreja Bagara

competitionNa našej facebookovej stránke ste opäť po krátkom čase mali možnosť súťažiť o atraktívne ceny. Tentoraz to bola dvojica vstupeniek do Divadla Andreja Bagara, ktoré nimi pozvalo našich čitateľov na vynikajúce predstavenie Dvojitá rezervácia. Ako prebiehala súťaž a kto si užije túto skvelú komédiu?

Celý uplynulý týždeň sme sa zvedavo pýtali na váš názor, ktorého herca zo súboru DAB považujete za svojho obľúbeného a prečo. Ak sa vám ťažko rozhodovalo, pomôcť vám mohla aj nápoveda v podobe množstva článkov, recenzií a rozhovorov z prostredia DAB, ktoré na našich (printových i internetových) stránkach pravidelne prinášame.

Čo sme sa od vás dozvedeli?

Vo všeobecnosti možno povedať, že (snáď aj kvôli presile zapojených žien) najobľúbenejším hercom DAB je Milan Ondrík. Tento mladý herec je podľa vás talentovaný, iný ako ostatní, zapálený v stvárňovaní všetkých typoch postáv a jednoducho naj. 🙂

Nezabudli ste ani na iných fešákov nitrianskeho divadelného súboru a vašu priazeň si získali aj charizmatický Juraj Loj, autentický Jakub Rybárik, sympatický Martin Nahálka či presvedčivo hrajúci Ivan Vojtek.

Divadelným pánom však konkurovali aj herečky, z ktorých ste ocenili najmä skúsené Evu Pavlíkovú a Danielu Kuffelovú, ktoré si podľa vás zaslúžia označenie “panie herečky”.

Neubránime sa poznámke, že Evka Pavlíková a Martin Nahálka si vaše sympatie získali aj vďaka účinkovaniu v novom klipe Horkýže Slíže Mám v pi*i na lehátku. 🙂

A kto pôjde do divadla?

Predstavenie Dvojitá rezervácia si v spoločnosti niekoho vyvoleného užije (uvádzame aktuálny nick na facebooku)

Daniela Koťka

za svoj príspevok: “môj najobľúbenejší herec z DAB je Juraj Loj, pretože je nesmierne charizmatický herec. :)”

BLAHOŽELÁME!

Ostatným súťažiacim ďakujeme za všetky príspevky, poctivo ich pretlmočíme hercom v DAB a budeme sa tešiť na vaše názory v ďalších súťažiach s Občasom nečasom a našimi partnermi!

autorka článku: Dominika Babulicová

Zdieľajte článok

Komentáre:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.