DAB Nitra pozýva na Deň otvorených dverí

dab-dod-2011V sobotu 4.júna 2011 Divadlo Andreja Bagara v Nitre opäť otvorí dokorán  svoje dvere všetkým svojim priaznivcom. Deň  otvorených dverí v DAB už tradične patrí k vyhľadávaným spoločenským akciám v Nitre, ktorá sa organizuje v závere  divadelnej sezóny.

Bohatý program bude venovaný najmä deťom a ich veľkému sviatku Medzinárodnému dňu detí. Okrem obľúbenej autogramiády nitrianskych hercov, ukážok kostýmov z divadelného fundusu a prehliadok tajomného zákulisia divadla, sa návštevníci  môžu zapojiť do tvorivých dielní pre deti ako aj pre  dospelých. Nebude chýbať ani atraktívne divadelné líčenie detí. Pripravené sú dva hudobné programy – pesničkový kokteil Nájsť tie správne slová z inscenácie Lavv a Tak to už býva – pesničky z inscenácie Skok z výšky. Divadelné dielne ponúknu atraktívnu výstavu divadelných kostýmov a rekvizít v priestore dolného foyer DAB. Program Z divadelnej kuchyne ponúkne pesničky z muzikálov, zaujímavosti z aktuálnej divadelnej sezóny a na záver bude vyhodnotenie Ankety o najobľúbenejšiu inscenáciu a najobľúbenejšieho herca a herečku divadelnej sezóny 2010/2011, ktorú vyhlásilo DAB v spolupráci so Slovenskou sporiteľnou a CK TURANCAR. Novinkou Dňa otvorených dverí 2011 bude program Tancujme zumbu, kde si návštevníci zacvičia a zatancujú v latinskoamerických rytmoch  spolu s hercami a herečkami DAB. Bohatý program ukončí rozprávková hra MÁTOHY a záverečná detská recepcia plná sladkých prekvapení.

dod-dab-2011

Dňom otvorených dverí budú sprevádzať Eva Pavlíková a Peter Gecík.

Veríme, že tak ako po minulé roky, aj tento ročník Dňa otvorených dverí DAB bude opäť príjemným zážitkom pre všetkých, ktorí príjmu naše pozvanie.

Podrobný program Dňa otvorených dverí nájdete na http://www.dab.sk/sk/hry/147/den-otvorenych-dveri/.

Eva Bányiová, PR článok

Zdieľajte článok

Komentáre:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.