Editoriál 03/11

Petra BöhmerováS novým akademickým rokom nastali aj u nás, v Občase nečase, zmeny. Šéfredaktorka Zuzka odišla a ako svoju náhradu si vybrala práve mňa. Veľmi ma to teší, ale šéfovať po Zuzke, uf, to je riadna výzva. 🙂 Tých sa však, myslím, nebojí nikto z nás.

Zmeny nastali aj na našej alma mater, všetko si môžete prečítať nielen na nasledujúcich stranách, ale aj na našom stále aktuálnom webe www.obcasnecas.ukf.sk. Okrem iného sme v našich radoch privítali aj prvákov, ktorí sa okamžite chopili šance. Už tušia, ako to dnes funguje, nikto vám nič zadarmo nedá (iba my v našich štedrých súťažiach :)) a vy sa musíte snažiť. Snaha sa vám zíde tiež pri štúdiu, dokonca môže byť ocenená aj univerzitou, a to nemalým finančným príspevkom. Dočítate sa o tom v najnovšom čísle Občasu nečasu a rovnako aj o zaujímavých osobnostiach, ktoré sme spovedali, miestach, ktoré sme navštívili, či o novinkách, ktoré si na novú sezónu pripravili naši partneri.

Bude mi cťou starať sa o to, aby každé čítanie bolo pre vás rovnako kvalitné a príjemné. Zuzi, ak ťa presvedčila moja veta „S Občasom treba žiť!”, nesklamem ťa. Ani našich čitateľov. Vážime si vašu priazeň a veríme, že sa vám nezunujeme. Práve naopak, že nám ostanete verní aj ďalší akademický rok a pritiahnete nové tváre!

Želám vám veľa pohodových chvíľ strávených s Občasom nečasom!

Petra Böhmerová
šéfredaktorka

Zdieľajte článok

Komentáre:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.