Riešime vianočné darčeky

Kupovanie darčekov pod vianočný stromček sa v našich zemepisných šírkach pomerne udomácnilo. Ako však nakúpiť pre všetkých a nezbankrotovať?

1. Môžete to nechať na Santa Clausa, Deda Mráza alebo Ježiška . No treba sa pripraviť na možné sklamanie na tvárach vašich blízkych.

2. Možno máte doma staré, funkčné či nefunkčné veci, ktoré by ste mohli predať. Na internete nájdete množstvo rôznych bazarmánií.

3. Žiadosti o študentskú pôžičku sú už pasé. Ale vyložme si karty na stôl. Zadlžovať sa je síce moderné, no v tomto prípade viac ako nerozumné.

4. Existuje možnosť nájsť si brigádu. Nemáme však ružové okuliare na nose. Práca sa v súčasnej dobe nehľadá ľahko a pred Vianocami treba odovzdať seminárky, učiť sa na zápočty či dokonca skúšky a naozaj nezostáva veľa času na vykladanie tovaru.

5. Možnosť žobrania vynecháme. Je predsa len zima a zaberie to tiež veľa času. Ešte k tomu, úspech nie je zaručený.

Aké darčeky vyčaria úsmev na tvárach vašej rodine? Čo tak darovať vami vyrobené darčeky?

Pripravili sme pre vás seriál, v ktorom každý týždeň zverejníme na našej internetovej stránke dva tipy na darček. Sľubujeme, že budeme starostlivo vyberať také výrobky, ktorých zostrojenie vám nezaberie veľa času a nezoberie veľa peňazí.

Môžete sa tešiť na pracovné postupy výroby zaujímavých vecičiek, ktoré potešia nielen obdarovaných, ale i vás samých, pretože budete ešte dlho hrdí na svoje šikovné ručičky. Vždy dvakrát do týždňa, v stredu a v sobotu, vám prinesieme tip na zaujímavý vlastnoručne zhotovený výrobok.

V predvianočnom seriáli vyšli tieto články:

ČÍTAJTE AJ: Riešime vianočné darčeky: Servítková technika

ČÍTAJTE AJ: Riešime vianočné darčeky: Stromček šťastia

ČÍTAJTE AJ: Riešime vianočné darčeky: Punkový náramok

ČÍTAJTE AJ: Riešime vianočné darčeky: Kytica kvetov aj v zime

ČÍTAJTE AJ: Riešime vianočné darčeky: Dámsky náhrdelník

ČÍTAJTE AJ: Riešime vianočné darčeky: Dámske náušnice

ČÍTAJTE AJ: Riešime vianočné darčeky: Darčeková škatuľka

autorka článku: Petra Čergeťová

Zdieľajte článok

Komentáre:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.