Buď si svojím vlastným šéfom

symposium1Si mladý, ambiciózny a chceš sa rozvíjať? Zaujíma ťa biznis, podnikanie, máš nápad, ale nevieš ako začať? Chceš sa inšpirovať a naučiť nové veci? V tom prípade je konferencia Symposium StartUp Slovakia určená pre teba.

Podujatia sa zúčastnia top rečníci, podnikatelia, investori z popredných slovenských a zahraničných spoločností. Tešiť sa môžeš na Jána Orlovského – hovorcu Západoslovenskej energetiky a riaditeľa správy predstavenstva, Petru Marko – zakladateľku ExtravaDansa, Marka Tuttleho – podnikateľa a investora z Kalifornie, Ondreja Bartoša – investora a výkonného riaditeľa firmy Credo Ventures Inc., Selmu Prodanovic – zakladateľku IncrediblEurope, Ivana Štefunka – zakladateľa a predsedu spoločnosti Neulogy, Cana Ertugrula – investičného analytika z Payolution, Lukáša Hudečka – výkonného riaditeľa StartupYard, Hansiho Hansmanna – biznis anjela z Rakúska a Adama Somlai-Fishera, spoluzakladateľa Prezi.com.

Skúsení rečníci ti poradia ako zrealizovať svoje plány, zistíš ako predať svoj nápad, ako sa stať úspešným podnikateľom alebo kde nájsť finančné zdroje na rozbehnutie biznisu. Pripravené sú nielen teoretické  prednášky, ale aj praktické workshopy a prípadové štúdie, kde budeš aplikovať schopnosti a vedomosti do riešenia modelových situácií.

Konferenciu organizuje AIESEC Slovensko už po šiestykrát, aby podporila vzdelanie študentov v oblasti podnikania, o aktuálnych trendoch na trhu práce a o inováciách. Jednou z podmienok účasti na konferencii je včasné vyplnenie registračného formulára. Nezáleží na tom, čo študuješ alebo či si čerstvý absolvent, prvoradý je záujem o podnikanie a inšpiráciu. Okrem toho je dôležité hovoriť po anglicky, nakoľko konferencia bude v angličtine.

Symposium sa uskutoční v dňoch 3. – 4. februára 2012 v bratislavskom Centre vedecko-technických informácii a program trvá od 9:00 do 19:00 hodiny počas obidvoch dní. Poplatok za účasť na konferencii je symbolických 24 eur a zahŕňa stravu, občerstvenie počas konferencie a uvítací balíček.

Prihlásiť sa môžeš do konca januára 2012 prostredníctvom formulára na stránke www.symposium.sk. Poponáhľaj sa, lebo podujatia sa zúčastní len 80 študentov.

Viac informácii nájdeš na:

www.symposium.sk

facebook

www.aiesec.sk

autorka článku: Marta Ondrejcová
zdroj fotografií: Photomedia z konferencie Symposium 2010

Zdieľajte článok

Komentáre:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.