Kinopremiéry 2012: Prinášame vám zoznam toho najlepšieho!

filmObčas nečas prináša na stoly vašich obývačiek menu tých najväčších lahôdok, ktoré vám plátna kín budúci rok naservírujú. Už teraz dajte chladiť kolu a zásobte sa pukancami. Bude to drsné!

Zuby si na vás brúsi štvrté pokračovanie kultovej série UNDERWORLD: AWAKENING. O poriadne dusno sa postará ďalší GHOSTRIDER: SPIRIT OF VENGEANCE a bránice vezme útokom tretí príbeh až z ďalekého ostrova MADAGASCAR. Málo? Ochutnajte štvrtý kúsok z AMERICAN PIE: AMERICAN REUNION! Po dobrom jedle si neváhajte trocha vystrieť nohy – HOBBIT: AN UNEXPECTED JOURNEY. Len seďte, žartujem! Batman za vás ochotne povstane – DARK KNIGHT RISES. Pýtate sa, prečo v televízii nevidíte žiadnych akčných hrdinov? Všetci sú v EXPENDABLES 2! Ak si myslíte, že ste apokalypsu skutočne prežili, ste na omyle. Od samej lásky by vás najradšej zjedol. Zase. RESIDENT EVIL: RETRIBUTION. Nie, svet nekončí – všetko práve začína…

S Občasom nečasom budete mať prehľad o tom, aké filmové novinky pre vás svetové i slovenské kiná práve chystajú, preto sledujte www.obcasnecas.ukf.sk a vyrazte do kín!

ČÍTAJTE AJ: Kinopremiéry 2012: Január

ČÍTAJTE AJ: Kinopremiéry 2012: Február

autor článku: Mário Lorenc
zdroj fotografie: archív

Zdieľajte článok

Komentáre:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.