Natrite to vo vybíjanej SPU-čkarom!

Red Bull dodgeball_1Presne s týmto mottom sa zástupcovia Red Bull rozhodli v Nitre propagovať druhý ročník vysokoškolských bojov vo vybíjanej. Odveká rivalita medzi študentmi dvoch nitrianskych univerzít láka k tomu, aby ste sa aj vy prihlásili do kvalifikačného kola turnaja Red Bull Dodgeball na druhú, ktoré sa uskutoční už v pondelok 3. 12.!

Ak ste pred niekoľkými dňami pri prechádzaní okolo ŠD Hospodár spozorovali podivnú dvojicu študákov navlečených do štýlových fialových šuštiakov, stačilo jediné – vziať do ruky loptu a vybiť si vojho SPU-čkara! Red Bull za to okoloidúcich odmeňoval krídlami a pozýval na parádnu akciu, ktorá sa už po druhý raz uskutoční naprieč najväčšími vysokoškolskými mestami na Slovensku i v Českej republike.

Kvalifikácie sú v plnom prúde a teraz je na nitrianskych študentoch, aby ukázali, čo v nich je. Šialené retro dresy, tímový štýl a v neposlednom rade i nejaký ten športový talent budú rozhodovať, kto z Nitranov pocestuje na česko-slovenské finále do Prahy. Zabojovať môžete už tento pondelok v Športovej hale SPU, registrujte sa TU!

Afterparty sa bude konať v Checkpoint bare, kde prebehne aj vyhlasovanie výsledkov. A nebojte sa, ak by vám náhodou dochádzali sily, Red Bull vás určite zásobí energiou do ďalších bojov.

Viac info na www.redbull.sk/dodgeball

Malý nitriansky teaser na YouTube 😉

Príďte si vybiť svojich SPU-čkarov i študákov z ďalších vysokých škôl!

Zdieľajte článok

Komentáre:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.