Editoriál 02/13

kika-a-danka-sefredaktorky1Život je nevyspytateľný. Nepýta sa nás, či sme pripravení, či nie. Jednoducho nám hodí pod nohy prekážku alebo pripletie do cesty príležitosť. Prekážky sú však od toho, aby sa prekonávali, a príležitosti od toho, aby sme ich využili. Keď ste po letnom semestri zvládli posledné skúšky a školské povinnosti, konečne nastal čas užívať si letné dni. Áno, môžete si plnými dúškami vychutnávať oddych v pohodlí domova, ale čo tak využiť príležitosť?

Máme úžasnú voľnosť a zároveň ten najideálnejší vek niečo skúsiť a zažiť. Vyberte sa spolu s Občasom nečasom do sveta, zarobte si peknú sumu, zažite neopakovateľné a nebráňte sa novým skúsenostiam. Netreba sa báť.

Aj my sme svoju šancu využili. Dostali sme skvelú možnosť stať sa šéfredaktorkami časopisu študentov UKF. Od začiatku bol a stále je neodmysliteľnou časťou nášho vysokoškolského života. Je to veľká výzva chopiť sa vedenia, no práve výzvy a využité šance nás posúvajú vpred. Veríme, že nesklameme, a budeme sa snažiť neustále sa zlepšovať. Práve preto, aby sa stal Občas nečas aj vašou súčasťou.

Kika & Danka
(po novom šéfredaktorky)

Zdieľajte článok

Komentáre:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.