NUD: Spievajúci študenti

Je už tradíciou, že v rámci Nitrianskych univerzitných dní má svoje miesto aj SUPERSTAR. Študenti UKF a SPU tak majú možnosť prezentovať sa nielen zo študentskej stránky, ale aj z tej umeleckej.

Spevácka súťaž študentov nitrianskych univerzít v interpretácii populárnych piesní, o tom je Superstar. Po prvom kole, ktoré sa konalo 9. apríla, nás už túto stredu (30. apríla) čaká finále. Pred Študentským domovom Zobor si o 18.30 finalisti zmerajú svoje sily, presnejšie povedané hlasy. Okrem hlasov nádejných nitrianskych superstaristov z radov študentov UKF a SPU si budete môcť vypočuť aj skupinu Individum, Fuera Fondo, Smola a Hrušky a LePayaco. Víťaz Superstar nitrianskych univerzít získa možnosť zaspievať si na tohtoročnom Bažant Majálese, na ktorý sa môžeme tešiť už 5. mája.

superstar UKF SPU

autorka: Zuzana Vandáková