Zapoj sa do prieskumu a získaj hodnotné ceny!

Naša univerzita je jednou z približne 1000 univerzít, ktoré sa zúčastňujú študentského prieskumu trendence Graduate Barometer, najväčšieho prieskumu v Európe týkajúceho sa kariéry a vzdelávania.

Best Internet Concept of global business from concepts seriesStačí odpovedať na rutinné otázky: ako ste spokojní s vaším štúdiom a čo očakávate od vašej budúcej kariéry. Prieskum zhromažďuje názory študentov z celej Európy a skúma rozdiely a podobnosti medzi jednotlivými krajinami. Tento online prieskum je možné rýchlo a ľahko vyplniť. Navyše sa teraz môžete zapojiť do prieskumu pohodlne a bezpečne pomocou svojho mobilného zariadenia (smartfón, tablet atď.).

Na výhercu čakajú hodnotné poukážky

Po zodpovedaní otázok môžete svoje odpovede porovnať s odpoveďami študentov z celej Európy. Zároveň môžete vyhrať jednu z nasledujúcich cien:

5 x BestChoice Europe eShop poukážku v hodnote 500 €

10 x BestChoice Europe eShop poukážku v hodnote 200 €

Tento prieskum prebieha v spolupráci s výskumným partnerom Inštitútom trendence v Berlíne. Odpovede sú anonymné a osobné údaje sú právne chránené. Výherné poukážky môžete uplatniť vo viac ako 100 renomovaných obchodoch, reštauráciách, kinách, hoteloch, internetových obchodoch, podujatiach a podobne. Poukážku môžete rozdeliť medzi viaceré partnerské obchody a zároveň ich kombinovať.

Ak sa chcete prieskumu zúčastniť, kliknite na tento link: www.trendence-gradbarometer.eu

autorka: Martina Bednárová (úprava TS)
foto: trendence.com

Zdieľajte článok

Komentáre:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.