Volejbal jednoznačne pre SPU

V hale SPU pri Mlynoch sa v pondelok 4. mája uskutočnilo okresné kolo vo volejbale mužov medzi SPU Nitra a UKF Nitra. Bojovalo sa o postup do finále vysokých škôl. Tím SPU vyhral 3:0.

Zápas sa začal o pol šiestej. Na začiatku  by sa fanúšikovia oboch táborov dali zrátať  na jednej ruke, no ku koncu zápasu sa ich zišiel celkom slušný počet. Šťastnejší však odchádzali fanúšikovia Poľnohospodárskej univerzity. Hráči SPU na ihrisku úplne dominovali. Dôkazom toho sú výsledky setov: 25:12, 25:18, 25:13.

Tím UKF nebol vo svojej koži. Hráči kazili podanie, nerozumeli si pri prihrávkach, chýbala im súhra pri podaní súpera. Naopak, tím SPU hral sebavedomo a drzo. Využíval chyby súpera, dobre podával, často blokoval. A nechýbalo im ani povestné šťastie, ktoré je v športe niekedy tak dôležité. Treba však uznať, že tím SPU vyhral absolútne zaslúžene. Celý zápas boli lepší a víťazstvo si zaslúžili.

autor: Vladimír Meloun
foto: Matúš Kamenický

Zdieľajte článok

Komentáre:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.