Prvý festival v Nitre pre celú rodinu

Nitra, mesto mladých, tentoraz myslí aj na tých najmenších. Prvý detský festival a veľtrh 2015 je skvelá príležitosť vychutnať si poskúškové voľno, stráviť čas s rodinou a potešiť mladších súrodencov. Potešiť ich programom, na ktorý budú spolu s vami spomínať ešte dlho.

detsky festival1

Skvelá zábava a atrakcie

Detský festival je rodinný projekt orientovaný najmä na deti. Prvý ročník sa bude konať v priestoroch Agrokomplexu, pričom program sa nezameriava len na tých najmenších alebo tínedžerov, na svoje si môžu prísť aj starší. Pavilóny budú rozdelené na workshopy a veľtrh.

Trojdňová zábava sa začne 26. júna a trvať bude do 28. júna. Program bude rozdelený do pavilónov podľa veku. A v rámci areálu bude premávať vláčik s parnou lokomotívou, autobus a kone s vozmi.

Na čo sa môžete tešiť?

Na festival prídu vystavovatelia komodít pre deti, súčasťou programu sú hudobné vystúpenia detských obľúbencov, rôzne workshopy, športy, atrakcie, besedy a autogramiády so známymi tvárami slovenského šoubiznisu. Podpisy budú rozdávať športovci, herci aj moderátori. Atmosféru však nepochybne najviac doplnia nefalšované detské úsmevy a úprimná radosť.

Projektu sa zúčastnia známe osobnosti od spevákov, kúzelníkov a hudobníkov až po tanečnú školu. Okrem toho bude na deti čakať 28 nafukovacích atrakcií, futbal v bubline, X BOX fun zóna a mini štvorkolky. Zaujať môžu aj spoločenské hry z celého sveta, helikoptéry, rôzne workshopy a športy ako floorball a paintball. Veľkým gestom od organizátorov je vstupenka zadarmo pre všetky deti z detských domov.

Projekt je na Slovensku nový, organizátori chcú týmto spôsobom prezentovať detský svet a vtiahnuť doň aj starších. Má šancu stať sa obľúbeným rodinným programom, na ktorý sa budú každoročne tešiť deti, tínedžeri aj ich rodičia.

autor: Monika Hudecová
foto: archív organizátora Detského festivalu, flickr.com

Zdieľajte článok

Komentáre:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.