Imatrikulačný ples bude mať niekoľko noviniek

Prípravy na ples UKF sú na spadnutie; 27. november sa blíži a študenti  na poslednú chvíľu zháňajú šaty a obleky. Kyvadlová doprava  zabezpečí rýchly a pohodlný presun na ples. Občas nečas zistil čo vás čaká a neminie na jednej z najlepších a najväčších spoločenských akcií našej univerzity.

detox_4

Študenti a absolventi pozor! Už čoskoro je tu opäť jedna z najväčších akcií UKF, univerzitný imatrikulačný ples. Ako už iste záujemcovia dobre vedia, ples sa uskutoční 27. novembra v priestoroch Agrokomplexu – Pavilón B.  Občas nečas pozisťoval čo všetko môžete očakávať a čo nové pre vás náš pracovitý kolektív študentského parlamentu pripravil a vybavil.

Čakajte PARU aj kubánske rytmy

Nielen študenti, ale aj absolventi našej univerzity, sa môžu opäť tešiť na bohatý kultúrny program. Príjemnou hudbou vás obklopí skupina PARA. Do rytmu vášnivej latinskej hudby uvedie kubánsky spevák Lazaro. Ples o siedmej slávnostne otvorí rektor Ľubomír Zelenický za asistencie stálych študentských moderátorov Kamila Konkoľa a Ivany Krilekovej. Kultúrny program a samotný imatrikulačný bál uvedie do pohybu Akadémia tanca s ráznou noblesou valčíka. Večer bude pripravená aj tombola, v ktorej sú pre víťazov pripravené zaujímavé ceny. Lístok do nej sa bude dať kúpiť na mieste.

Bonus v podobe pohodlnej dopravy

Ako bonus tento rok pre vás zástupcovia študentského parlamentu pripravili aj kyvadlovú dopravu od spoločnosti Arriva Nitra, ktorá bude premávať 3-krát za večer v pravidelných 20 minútových intervaloch. Prvý autobus odchádza od Študentského domova Zobor o 18.15 h. Povinnú zástavku má však aj pri ŠD Nitra. Pre príjemné spomienky na ples je určená extra fotostena, pri ktorej sa môžete vyfotiť s vašimi priateľmi a partnermi. Tím, ktorí sa na ples chystajú, prajeme príjemne prežitý spoločenský večer, šťastnú ruku pri ťahaní tomboly a hlavne veľa zábavy a nezabudnuteľných zážitkov.

autorka: Natália Garanová
zdroj foto: FB Študentského parlamentu UKF, Robert Kollár

Zdieľajte článok

Komentáre:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.