Príliš dlhá prednáška či prestávka? Skráťte si čas s týmito hernými aplikáciami

Pozná to takmer každý študent. Nekonečne dlhá prednáška alebo ešte dlhšie okno, keď sa čas vlečie asi dvakrát pomalšie ako inokedy. Ako si ho spríjemniť? Občas nečas vám prináša niekoľko tipov na zaujímavé, jednoduché, no návykové herné aplikácie, ktoré vám určite pomôže zabiť nudu. Ktorú z nich si vyberiete?

iphone-916399_1920

Fun ways to think

Ak chcete potrápiť svoje mozgové závity, určite si stiahnite túto hru. Pomocou obrázku či inej nápovedy musíte zistiť, o aké slovo ide. Na internete sú síce zverejnené všetky odpovede, no odolajte pokušeniu a zvládnite túto hru prejsť bez pomoci. Nie vždy to bude jednoduché.

Agar.IO

Táto hra rozpútala celosvetový ošiaľ ako pred pár rokmi hra Flappy Bird. Hráte za malú loptičku, ktorá musí požierať ostatné loptičky navôkol, vďaka čomu stále rastie. Takto to vyzerá možno nezaujímavo, no vyskúšajte raz a neoľutujete. Funguje s prístupom na internet, čo pri univerzitnej wifi nie vždy musí fungovať, ale ak máte internet v mobile, túto hru si určite obľúbite.

4360008898_85bbeaa19c_o

Solitaire

Stará dobrá klasika. V tejto verzii však nájdete aj hru Multiplayer, a preto si môžete zahrať s kýmkoľvek na svete. Funguje to však len s prístupom na internet. Bez prístupu na internet si môžete zahrať klasickú hru Solitaire akú poznáte zo svojho počítača. Táto hra je naozaj dobrým zabijakom času, lebo nikdy nepostačí jedna hra, musíte hrať stále viac a viac.

Fruit Ninja

Hra si získala tisíce fanúšikov po celom svete. Pomocou mačety musíte rozsekať čo najviac ovocia. No dávajte si pozor na bomby, tie sú veľmi nebezpečné.

Milionár

Chcete si vyskúšať, aké to mali hráči v hre Milionár? Zistíte, že nie všetko je také jednoduché, ako sa na prvý pohľad môže zdať. K dispozícii máte troch žolíkov. Výhodou tejto hry je, že otázky sa neopakujú často, ako ste zvyknutí zo starších verzií.

autorka: Andrea Kršková
foto: pixabay.com, flickr.com

Zdieľajte článok

Komentáre:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.