Vdýchni použitému lodnému kontajneru nový život a vyhraj 11 000 eur

Počuli ste už o tom, že aktuálne prebieha veľká súťaž o modifikát (prerobený lodný kontajner) roka 2016 „NOAH´S ARCH“? Vdýchni použitému lodnému kontajneru nový život a môžeš získať finančnú cenu až 11 000 €, ako aj ďalšie ceny od reklamných partnerov, sponzorov súťaže z radov profesijných združení, komôr, výrobcov a dovozcov materiálu a ďalších partnerov, ktoré budú presne špecifikované pri vyhlásení súťaže. 

Na Slovensku si každoročne približne 3000 osôb zakúpi používaný lodný kontajner na iný účel ako bol pôvodne určený, hlavne pre jeho vynikajúce parametre a cenu. Uspôsobujú ich pre rôzne iné účely: bývanie, náraďovne, dielne, letné kuchyne, sklady, šatníky, priestory pre hobby, skleníky, voliéry, archívy, predajne, gastro prevádzky, bary, bistrá, ambulancie, ateliéry, kancelárie, technické priestory, kiná, elektrárne, reklamné nosiče a podobne.

ShippingContainerCottage

Inšpirácie na FB fanpage TU.

Práve pre nadšencov, ktorí vdychujú starému a nepotrebnému nový život, vyhlasujeme túto súťaž.

Bôry s. r. o. vyhlasuje predbežný verejný oznam o vyhlásení súťaže modifikát roka „NOAH´S ARCH“, ktorú sa spoločnosť zaväzuje vyhlásiť pri prihlásení minimálne 50 ks prihlášok za podmienok uvedených vo všeobecných súťažných podmienkach, ktoré sú trvalo zverejnené na www.bory-zilina.sk. 

Cieľom súťaže je motivácia jednotlivcov a kolektívov k modifikácii požívaných lodných kontajnerov na iný účel, ako boli určené, a ich implementácia v praxi, zapojiť sa do celosvetového trendu recyklácie používaných lodných kontajnerov. Pridajte sa aj vy  k záplave nadšencov. Vyplatí sa to každému, nielen víťazovi.

Teraz je tá pravá príležitosť.

Tlačová správa
foto: wikipedia.org

Zdieľajte článok

Komentáre:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.