Aktuálne: Prospechové štipendiá za zimný semester sú zverejnené. Nájdete sa?

Po pondelkovom zasadnutí Akademického senátu zverejnilo vedenie univerzity zoznamy študentov, ktorým bolo priznané prospechové štipendium za zimný semester. Ak vám minulý semester vyšiel a očakávate užitočnú finančnú injekciu, čítajte ďalej.

Tradičný zoznam finančne ohodnotených študentov vychádza každý rok v marci. Výnimkou nebol ani tento rok a tí, ktorí si robia zálusk na prospechové štipendium, môžu svoje meno s veľkým očakávaním hľadať na stránke doc.ukf.sk.

Prihlásenie prebehne po zadaní rovnakých údajov ako do AiS. Zoznamy nájdete v sekcii Štipendiá. Len Filozofická fakulta ohodnotila prospechovým štipendiom za zimný semester až 253 študentov.

peniaze

Ak ste jedným z tých šťastných a našli ste v zozname svoje meno, môžete do niekoľkých dní očakávať poštovú návratku, ktorú bude po vyplnení potrebné zaniesť na Študijné oddelenie.

S vyplnením návratky a nástupom na študijné rozhodne nečakajte, aby vám štipendium, na ktoré ste tak dreli, neprepadlo. Samotné peniaze môžete po odovzdaní návratky očakávať na svojom účte v priebehu apríla.

Úspešným študentom gratulujeme!

autor: Matej Ondrišek
foto: archív ON

2 thoughts on “Aktuálne: Prospechové štipendiá za zimný semester sú zverejnené. Nájdete sa?

1. Mám otázku. Domov mi prišlo len rozhodnutie, návratka pri ňom nie je. Mám ešte čakať na osobitnú zásielku?

2. Dobrý deň, Ivana,

v minulom roku poštou posielali aj návratky, no tento rok len rozhodnutia, návratku Vám pravdepodobne dajú na študijnom po preukázaní sa tým rozhodnutím.
    Pokúsime sa zistiť viac.