Záverečnú prácu odovzdáte aj v piatok

Pre študentov končiacich ročníkov je tento týždeň posledným, kedy môžu odovzdať svoje záverečné práce. Keďže nie všetky fakulty zverejnili informácie o predĺžení úradných hodín, Občas nečas zistil, dokedy môžete svoju prácu odovzdať na svojom študijnom oddelení.

Študijné oddelenia na UKF  tento týždeň predĺžili úradné hodiny počas celého týždňa. Napriek tomu, že ani jedno zo študijných oddelení v piatok nemáva úradné hodiny, vyšli študentom v ústrety a budú na nich čakať aj v posledný možný deň odovzdania záverečnej práce.

Ako nám povedala referentka Študijného oddelenia PF UKF Šarlota Kapustová, bežné úradné hodiny neplatia ani na ich fakulte. „Tak ako po iné roky, aj tento rok na Študijnom oddelení PF úradujeme a berieme záverečné práce  aj v posledný deň odovzdávania 22. 04. 2016  do 12:00.“

O čosi dlhšie budú študijné referentky preberať záverečné práce na Fakulte prírodných vied. „Tento týždeň je z pohľadu odovzdania záverečných prác pre študentov končiacich ročníkov naozaj výnimočný. Na Študijnom oddelení FPV sme za týmto účelom pozmenili úradné hodiny. Študenti môžu odovzdať záverečné práce v tento týždeň každý pracovný deň od 8:30 do 15:00,“ uviedol prodekan pre vzdelávanie FPV Dušan Vallo.

Mojmíra Némethová_ Záverečná práca

FSŠ a FF informovali o zmene úradných hodín študijných oddelení už vopred prostredníctvom oznamu na webových stránkach fakúlt. Na Filozofickej fakulte odovzdáte svoju prácu v piatok do 12:00, na Fakulte stredoeurópskych štúdií na vás počkajú do 11:00.

Na FSVaZ môžete priniesť svoju prácu aj po úradných hodinách, treba sa však vopred telefonicky dohodnúť. „V tento týždeň študijné referentky preberajú záverečné práce do 15:00 každý deň a v prípade, že študent telefonicky požiada o možnosťpriniesť prácu  ešte o niekoľko minút neskôr po uvedenom  čase, študijné referentky sú ochotné vyhovieť študentom individuálne,“ povedala pre Občas nečas prodekanka pre vzdelávanie FSVaZ Dana Zrubcová.

autorka: Patrícia Jeseňová
foto: Mojmíra Némethová

Zdieľajte článok

Komentáre:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.