Barber Shop Exclusive Man – módny salón, kam chodia iba muži

Skupina nadšencov sa inšpirovala zahraničnými trendmi a založila si pánske holičstvo Barber Shop. Rozdiel oproti bežnému kaderníctvu spoznáte sami, hovorí jeden z majiteľov Marek Košút.

V Nitra sa nachádza módny salón, do ktorého nechodia ženy a každý chlap si tam príde na svoje. Predovšetkým muži, ktorí majú záujem o parádny zostrih a kvalitne upravenú bradu, a hľadajú oddych od starostí všedného dňa v spoločnosti priateľskej partie chalanov. V tom prípade je Barber Shop na Kmeťkovej ulici tou správnou adresou.

Výnimočné miesto s atmosférou

Nie je to tak dávno, čo sa mladí chalani rozhodli, že Barber Shop v Nitre nemusí byť vôbec zlý nápad. Inšpirácia prišla zo zahraničia. V období, keď sa jeden z majiteľov ocitol v Anglicku, si všimol, že je to niečo, čo na Slovensku nie je až tak bežné a mohlo by to sláviť úspech. Vtedy prišla idea, ktorá dostala reálnu podobu.

Holičstvo funguje od februára minulého roka a za toto pomerne krátke obdobie si vybudovalo kvalitné základy. V prvom rade si získalo stálu klientelu a vytvorilo miesto, ktoré očarí svojou atmosférou už pri vstupe. Štýlový interiér, pohodlné kreslá, príjemná hudba, moderný dizajn a individuálny prístup ku každému zákazníkovi. To všetko v spoločnosti skvelej partie ľudí. Barber Shop sa stal naozaj výnimočným miestom s dávkou extravagancie a nevídaným charakterom.

Foto: Barber Shop Nitra

Žiletka pred zrkadlom alebo Barber Shop?

Asi väčšina chlapov volí prvú možnosť. Nečudo, pretože väčšina návštevu takéhoto holičstva ešte nikdy nevyskúšala. Po prvej návšteve na takomto mieste však rozhodne názor zmeníte. Okrem atmosféry, ktorá vám vylepší náladu, totiž odídete s novým účesom ako z reklamy a štýlovou bradou podľa katalógu.

„Nemožno jednoznačne povedať, prečo sme lepší ako nejaké kaderníctvo. Choďte sa dať ostrihať do bežného kaderníctva a potom príďte sem, ten rozdiel pocítite sami, či už v prístupe alebo pri výsledku práce,“ povedal majiteľ a zároveň aj pracovník Marek Košút.

Postarajú sa o vás profesionáli

Aby však nešlo iba o konštatovanie. Za Barber Shop hovoria výsledky práce a ohlasy zákazníkov. Aktívna fotodokumentácia na sociálnych sieťach, či už je to Facebook, alebo Instagram, svedčia o tom, že chalanov, ktorí túto prácu robia, práca naozaj baví a je ich vášňou. Neprišli len tak z ulice.

Zamestnanci pravidelne absolvujú školenia, kurzy a získavajú nové vedomosti a zručnosti, ktoré zaručujú prvotriednu a neustále narastajúcu kvalitu služieb. Nové technologické postupy, frizúry či aktuálne trendy, ktoré v oblasti frizúr a zostrihov letia. Strihanie vlasov, holenie brady britvou a najkvalitnejšia kozmetika.

Chalani si zakladajú na profesionalite, kvalite a osobnom prístupe ku každému zákazníkovi. Možno práve vďaka tomu sú vo svojej branži tak úspešní.

Foto: Barber Shop Nitra

Je to pre každého

Barber Shop prevažne navštevujú mladí muži od 20 do 40 rokov. Samozrejme, kvalitný výsledok práce niečo stojí a pre bežného študenta je to možno trocha luxusnejšia záležitosť, no ak vynecháte jednu piatkovú párty na Mostnej, určite si to budete môcť dovoliť.

Niekedy však rátajte s tým, že na počkanie sa na rad nedostanete. Oplatí sa radšej vždy rezervovať termín na konkrétny čas a deň. Toto môžete vyriešiť jediným telefonátom alebo tlačidlom rezervovať na facebookovej stránke Barber Shopu.

Otvorené majú počas pracovných dní od desiatej do devätnástej hodiny. Ak by to náhodou nestačilo, v sobotu si môžete rezervovať termín medzi deviatou a štrnástou hodinou. Ak teda naozaj hľadáte miesto, odkiaľ odídete s novým štýlom, návšteva Barber Shopu môže byť správnou voľbou.

autor: Denis Ruščák

titulná foto: Barber Shop Nitra

Zdieľajte článok

Komentáre: