AKTUALIZOVANÉ: Dekanské voľno vyhlásili aj ostatné fakulty

Už v predchádzajúcich dňoch sme študentov Univerzity Konštantína Filozofa informovali o celouniverzitnom rektorskom voľne, ktoré bolo vyhlásené rektorom univerzity Liborom Vozárom ku dňu 31. októbra. Študenti sa však počas Dušičiek môžu tešiť aj na ďalšie dni voľna.

Dekanka Filozofickej fakulty  UKF Jarmila Jurová udelila pri príležitosti Pamiatky zosnulých a Sviatku všetkých svätých dva dni voľna. Študenti ostanú doma 29. októbra (pondelok) a takisto 2. novembra (piatok). Informácia bola zverejnená na oficiálnej stránke Filozofickej fakulty.

O voľne počas sviatkov informovala na svojej stránke aj Fakulta stredoeurópskych štúdií. Dekanské voľno udelila dekanka Žofia Bárcziová tejto fakulte na pondelok 29. 10 ako i na piatok 2.11.

Na webe Fakulty prírodných vied bola zverejnená informácia o dekanskom voľne, ktoré udelil dekan František Petrovič na pondelok 29.10. Dekan Pedagogickej fakulty Gábor Pintes pre zmenu vyhlásil dekanské voľno na deň 2.11.

Študenti Fakulty sociálnych vied a zdravotníctva si oddýchnu až dva dni. Dekan Rastislav Rosinský pridelil voľno na 29.10. a taktiež 2.11. Informáciu priniesla oficiálna stránka fakulty na Facebooku.

Titulná foto: www.ukf.sk

Zdieľajte článok

Komentáre: