Marcové kinopremiéry v Cinemax Nitra

Marcové dni budú bohaté na filmové tituly. Fanúšikovia akčných filmov si počas tohto mesiaca môžu zájsť do kina na premiéru trileru Batman či akčnú komédiu Badman. 

Okrem toho sieť kín Cinemax uvedie aj premiéry dvoch českých komédií Šťastný nový rok 2: Dobro došli a Srdce na dlani. Novinkou bude aj animovaný film Encanto: Čarovný svet. 

Batman

premiéra: 3. 3. 2022

žáner: akčný triler

Dva roky po tom, čo Batman sám seba vymenoval za stelesnenie pomsty v Gotham City, zaútočí zabijak na mestskú elitu sériou sadistických machinácií. Záhadné stopy vedú najlepšieho detektíva na svete do podsvetia, kde sa stretne s postavami ako Selina Kyle alias Catwoman, Oswald Cobblepot alias Penguin, Carmine Falcone a Edward Nashton alias Riddler. Keď začne byť prípad príliš osobný a zámery páchateľa jasné, Batman musí nadviazať nové kontakty, odhaliť vinníka a priniesť spravodlivosť do zneužívania moci a korupcie, ktoré už dlho sužujú Gotham City.

Obrázok, na ktorom je trávnik, vonkajšie, osoba, tanečnica  Automaticky generovaný popis
Animovaná komédia Encanto zobrazuje príbeh neobyčajnej rodiny Madrigalovcov. Fotoj: cine-max.sk

Encanto: Čarovný svet

premiéra: 10. 3. 2022

žáner: animovaná komédia

Film Encanto od štúdia Walt Disney Animation Studios prináša príbeh neobyčajnej rodiny Madrigalovcov. Madrigalovci žijú ukrytí v čarovnom dome v pulzujúcom mestečku v kolumbijských horách, na podivuhodnom a čarovnom mieste zvanom Encanto.

Čaro Encanta spôsobilo, že každé dieťa v rodine má jedinečný dar od nadľudskej sily až po schopnosť liečiť. Obdarené je každé dieťa okrem dievčatka Mirabel. Mágia obklopujúca Encanto sa začne vytrácať a Mirabel zistí, že práve ona by mohla byť poslednou nádejou svojej výnimočnej rodiny.

Komédia je pokračovaním úspešného českého filmu ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK. Foto: cine-max.sk

Šťastný nový rok 2: Dobro došli

premiéra: 17. 3. 2022

žáner: romantická komédia

Príbeh je voľným pokračovaním úspešného filmu ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK. Začína sa na Silvestra, keď Marek požiada Hanu o ruku. Jej súhlas rozpúta bláznivý kolotoč udalostí, predchádzajúci ich svadbe v nádhernom prostredí pri „československom“ mori v Chorvátsku. Trojica Haniných priateliek a ich rodiny opäť vnášajú do zdanlivo jednoduchej prípravy svadby dobrodružstvo, napätie, zábavu a niekedy aj drámu.

Zatiaľ čo jedna z nich je momentálne bez partnera, druhá má okolo seba hneď dvoch súperiacich sokov a tretia manžela, ktorý svojou bezstarostnosťou už naozaj prekračuje všetky hranice. Všetci v podstate nechtiac robia všetko pre to, aby zamilovanej dvojici svadbu skomplikovali, alebo ich vlastným príkladom odradili, až tak, že k nej skoro ani nedôjde…

Skrachovaný herec Cedric dostane vo filme hlavnú úlohu Badmana, a tak sa v jeho živote začne blýskať na lepšie časy. Foto: cine-max.sk

Badman

premiéra: 24. 3. 2022

žáner: akčný, komédia

Kto zachráni svet? … On to určite nebude.

Obliekate si železný oblek, ste zelený od zlosti, uhryzol vás pavúk, hráte sa na netopiera alebo máte nejaké iné superschopnosti? Tak sa pripravte na to, že komédia Badman si z vás bude celú hodinu a pol nemilosrdne uťahovať. Skrachovaný herec Cedric je lúzer na pohľadanie, odsúdený životom na večný neúspech.

Od priateľky dostane kopačky a jeho kamoši, sestra aj vlastný otec už nadobro stratili nádej, že by raz z neho niečo mohlo byť. Keď však Cedric dostane vo filme hlavnú úlohu superhrdinu Badmana, začne sa v jeho živote blýskať na lepšie časy. Teraz konečne nadišla jeho veľká chvíľa a má šancu to všetkým ukázať! 

Komédia Srdce na dlani zobrazuje, že na pravú lásku nie je nikdy neskoro. Foto: cine-max.sk

Srdce na dlani

premiéra: 31. 3. 2022

žáner: komédia

Josef sa teší, že si po odchode do penzie konečne splní svoj dávny sen a stane sa pouličným klaunom. Svojím šarmom očarí aj ráznu Marušku, majiteľku pojazdnej kaviarne. Akoby sa tí dvaja hľadali celý život. Ale nie je na osudovú lásku predsa len trochu neskoro? Navyše sa k Josefovi do vily práve sťahuje jeho dcéra Anička aj s päťročným Honzíkom. Domnieva sa, že s chlapmi definitívne skončila, ale stretnutie s dávnou láskou Pavlom ju zasiahne priamo do srdca.

Článok vznikol v spolupráci so Cinemax Nitra

Titulná fotografia: cine-max.sk

Zdieľajte článok

Komentáre: