Predstavujeme májové kinopremiéry v Cinemax Nitra

Máj sa bude niesť aj v komediálnom a romantickom duchu, ale fanúšikovia akčných filmov sa môžu tešiť na premiéru filmu Top Gun: Maverick.

Na svoje si prídu aj fanúšikovia Marvelu, ktorý predstaví film o známej postave Doctor Strange.

Láska hory prenáša

premiéra: 5. mája 2022

žáner: komédia, romantický

prístupnosť: od 12 rokov

Alexin svadobný deň sa rúca priamo pred jej očami. Jej neurotická matka kontroluje každý jej krok, paranoidný otčim odhaľuje záhadný zločin a biologický otec, bohémsky majiteľ tatranského hotela, v ktorom sa svadba koná, je zodpovedný za nezvestného ženícha. Chaos v horskom hoteli využíva sympatický inštruktor lyžovania, ktorý sa za pomoci hotelovej hostky Kláry púšťa do dobrodružnej prípravy toho najkrajšieho rande.

Fanúšikovia Marvelu sa môžu tešiť na novinku s Doctorom Strangeom. Zdroj: cine-max.sk

Doctor Strange v mnohovesmíre šialenstva

premiéra: 5. mája2022

žáner: akčný, fantasy

jazyková verzia: slovenský dabing, slovenské titulky

prístupnosť: od 12 rokov

V novom filme od Marvel Studios “Doctor Strange v mnohovesmíre šialenstva” MCU odomyká multiverzum a posúva jeho hranice ďalej ako kedykoľvek predtým. Vydajte sa na cestu do neznáma s Doctorom Strangeom, ktorý s pomocou mystických spojencov starých aj nových prechádza mysľou a nebezpečnými alternatívnymi realitami Mnohovesmíru, aby sa postavil tajomnému novému protivníkovi.

Cinemax si pripravilo aj dve premiéry komédií. Zdroj: cine-max.sk

Čo sme komu všetci urobili?

Premiéra: 19. mája 2022

žáner: komédia

krajina pôvodu: Francúzsko, Belgicko

jazyková verzia: český dabing

Claude a Marie Verneuilovci v prvom filme vydali svoju štvrtú dcéru a v druhom úspešne udržali všetky svoje dcéry a ich rodiny vo Francúzsku. A práve keď sa im podarilo presvedčiť ich, aby neodchádzali, nečakali, že všetci skončia v ich malebnom Chinone, viac-menej vždy na krku. Dcéry a ich rodiny sa im chcú odvďačiť za ich starostlivosť a starostlivosť a využívajú skutočnosť, že Claude a Marie oslavujú štyridsať rokov spoločného života. Začnú pre nich pripravovať veľkú oslavu v ich rodinnom dome, a pretože to musí byť veľká oslava, pozvú do Francúzska aj ich rodičov. 

Na svoje si prídu aj milovníci akčných filmov. Zdroj: cine-max.sk

Top Gun: Maverick

premiéra: 26. mája 2022

žáner: akčná dráma

krajina pôvodu: USA

jazyková verzia: slovenské titulky, slovenský dabing

Viac než 30 rokov v službe. Pochvaly. Vyznamenania. Jediný, kto za posledných 40 rokov zostrelil tri nepriateľské lietadlá. Napriek tomu ho nikdy nepovýšili. Prečo? Pretože je to Maverick. Rebel, ktorý počúva len sám seba. Aj napriek tomu  dostane ponuku stať sa inštruktorom elitných pilotov stíhačiek v programe Top Gun, ktorých má pripraviť na úlohu spadajúcu do kategórie Mission Impossible. Okrem tejto misie bude musieť Maverick zvládnuť ďalšiu náročnú súkromnú misiu. 

Článok vznikol v spolupráci so Cinemax Nitra

Titulná fotografia: cine-max.sk

Zdieľajte článok

Komentáre: