Ocenenie študentov UKF

Peňažný dar a k tomu ešte aj uznanie rektora býva snom každého študenta na univerzite. Prežívať túto slávu môžu všetci, ktorí počas semestra urobili niečo významné a pozoruhodné.

Sedemnástim študentom našej školy sa to podarilo. Mohli si podať ruku s rektorom a poďakovať za uznanie a diplom, pretože 18. novembra 2009 rektor Libor Vozár ocenil najlepších z nás. Táto malá oslava sa konala na Tr. A. Hlinku na rektoráte niekoľko minút po druhej. Pozvaných študentov najprv privítal prorektor Miroslav Tvrdoň, ktorého po niekoľkých úvodných slovách vystriedal samotný rektor. Ten študentom udelil cenu za šírenie dobrého mena UKF, reprezentáciou v študijnej oblasti, v oblasti vedy, umenia, športu a kultúry. Po formálnej časti nasledovala voľná diskusia o ďalších aktivitách medzi študentmi a rektorom.

Ako vidíte, ocenenie môže byť príjemné, ale cesta k jeho získaniu je namáhavá. Nezabudnite, na budúci rok máte šancu aj vy!

autorky článku: Jana Trebulová, Kitti Halászová

Zdieľajte článok

Komentáre:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.