Fakulta stredoeurópskych štúdií verbuje záujemcov o štúdium

Pre umožnenie komunikácie s budúcimi študentmi spustila Fakulta stredoeurópskych štúdií UKF nový kanál, tzv. informačný mail. Za vznikom projektu stojí dekan Attila Komzsík.

Projekt vznikol s cieľom zodpovedať všetky otázky a poskytnúť presné informácie záujemcom o štúdium priamo od študentov FSŠ. Otázky sa môžu týkať čohokoľvek, od študijných plánov, cez fakty o univerzite, až po detaily študentského života. Informácie je možné získať priamo na mailovej adrese fss.informacie@gmail.com. Ďalšiu možnosť komunikácie poskytujú aj skupiny FSŠ na Facebooku a na Twitteri.

Dekanát fakulty zároveň zverejnil nové akreditované študijné programy, na ktoré sa možno prihlásiť už od nasledujúceho akademického roka. Patria medzi ne ugrofínske štúdiá a odbor maďarsko-slovenský bilingválny mediátor.

autor článku: Boris Hostinský