Tri, dva, jeden – RESET!

computer tablet phoneSvet mladých je prostredím technológií, výdobytkov modernej doby. Redakcia Občasu nečasu si to plne uvedomuje, a preto sme sa rozhodli rozšíriť repertoár našich článkov aj týmto smerom. Výsledkom je počatie novej rubriky, ktorá vás bude sprevádzať na ceste štúdiom, informovať o aktualitách z prostredia počítačových a konzolových hier a prinášať vám to najzaujímavejšie, čo sa za uplynulé dni odohralo na scénach elektronickej zábavy, hardvéru a softvéru. Zoznámte sa s rubrikou RESET, vaším sprievodcom vo svete digitalizácie.

Hry – herné tituly, novinky, zaujímavosti, reportáže, recenzie

Neviete, po akej hre sa oplatí siahnuť a zainvestovať do nej cenný čas? Sme tu na to, aby sme vám to prezradili! Primárnou orientáciou rubriky sú počítačové a konzolové hry, dôraz je kladený najmä na tituly, ktoré si môžete vychutnať na vašich počítačoch a notebookoch. Z tejto sféry očakávajte najzaujímavejšie novinky z inventára herných spoločností, najhorúcejšie kúsky vám priblížime v podrobných recenziách. V týždennom spravodajstve nevynecháme prísun informácií o pripravovaných projektoch či úspechoch a neúspechoch herných žánrov. V reportážnej časti vám priblížime pestrý svet hier a jeho bezprostredný dosah na ľudí, ktorí mu holdujú a aktívne sa mu venujú.

Ak patríte medzi milovníkov hier, RESET je rubrikou práve pre vás. Hry sú v dnešnej dobe viac než využitím voľného času; dnešné hry sú umením, ktorého ste vy súčasťou. Stlačte enter a pripravte sa. Ste hráči, tak ako aj my.

computer tablet phone

Technológie – hardware, software, počítače

Rubrika RESET však nie je len o hrách. Sekundárne vám slúži ako informačný kanál, prostredníctvom ktorého sa dozviete viac o svete IT. Ak vás zaujímajú míľové kroky dnešných technológií, neprehliadnite týždňové správy o najnovších HW a SW prírastkoch. Dozviete sa nielen o možných vylepšeniach vašich počítačov a notebookov, ale oboznámime vás aj s užitočnými radami, ktoré vám pomôžu pri práci so stolovými a prenosnými počítačmi. Prirodzene, nebudeme sa sústreďovať len na fyzické výdobytky súčasnosti – do pozornosti sa vám vďaka RESETu dostanú aj užitočné softwarové programy, ktoré by ste nemali prehliadnuť a ktoré zefektívnia vašu prácu s počítačom.

V dnešných dňoch je vedomosť o informačných technológiách nevyhnutnosťou. Ak sa však v neraz zložitom IT prostredí vyznáte, ste o krok napred – my vám s RESETom pomôžeme odlepiť nohu od zeme.

Na záver (či skôr na začiatok?) vám prajeme, aby ste si v novovzniknutej rubrike našli „to svoje” a aby ste sa pravidelným čítaním dozvedeli práve to, čo vás zaujíma. Veríme, že s nami budete spokojní a poskytnete nám vlastný feedback na uverejnené aktuality, správy a mnoho ďalšieho. Váš názor nás zaujíma, preto sa nebojte vyjadriť ho. Ak cítite, že práve RESET je určený aj pre vašu vlastnú realizáciu, dajte nám vedieť. Viac než radi vás privítame v našom tíme. Tešíme sa na spoluprácu a želáme príjemný ponor do sveta hier, hráčov a technológií.

autor článku: Mário Lorenc
zdroj fotografie: energy.gov

Zdieľajte článok

Komentáre:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.