V Synagóge vystúpi známy hudobník!

Andrej Šeban Band vyráža po roku opäť na turné. Skupina sa predstaví na dvanástich pódiách v štyroch krajinách. Aktuálny program z dielne jedného z najrešpektovanejších slovenských inštrumentalistov a skladateľov si budú môcť návštevníci vychutnať na koncertoch na Slovensku, v Českej republike, Nemecku a Holandsku.

andrej seban band koncert_Foto Marko Erd

Skupina zahrá klasiku aj nové veci

V Nitre bude vystupovať v nedeľu 9. novembra. Koncertné turné bude opäť plné hudobných prekvapení – fanúšikovia sa dočkajú nielen nového materiálu, ale aj upravených aranžmánov vybraných skladieb. Samozrejme, nebudú chýbať ani známe „Šebanovské klasiky“ a na svoje si určite prídu aj priaznivci improvizovanej hudby. Súčasne s TOUR 2014 skupina predstavuje aj novú crowdfundingovú kampaň za účelom vytvorenia štúdiovej nahrávky hudobného diela SKANZEN – zmes ľudových a neľudových piesní so symfonickým orchestrom. Fanúšikovia tak môžu priamo podporiť skupinu a jej tvorbu. Príďte si aj vy vychutnať jednu z najočakávanejších udalostí hudobnej sezóny.

2014-11-09-nitra

ROZPIS KONCERTOV TOUR 2014:

9. 11. Nitra, Synagóga
13. 11. Banská Bystrica, Divadlo Štúdio tanca
20. 11. Bratislava, Ateliér Babylon
24. 11. Brno – Metro Music Bar
25. 11. Praha – Malostranska beseda
26. 11. Berlín B – FLAT
30. 11. Amsterdam – Badcuyp
3. 12. Den Haag – Regentenkamer
11. 12. Žilina – Dom umenia Fatra

info a predpredaj: www.andrejseban.com

autor: TS, Martina Bednárová

Zdieľajte článok

Komentáre:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.