V nitrianskom PKO to v žilo – vystúpila kapela The Paranoid

V sobotu 21. marca sa Kongresová sála nitrianskeho PKO zmenila na miesto, kde sa stretlo niekoľko stoviek priaznivcov rockovej hudby. Všetci prišli kvôli jednej a tej istej veci – pozrieť si koncert kapely The Paranoid.

The Paranoid

Najskôr na pódiu vystúpila kapela Asenth, ktorá mala za úlohu dostať všetkých do dobrej nálady. A aj sa im to podarilo. Po nich vnasledovali hlavní predskokani, bratislavská kapela From Our Hands, ktorá sprevádza The Paranoid počas celého československého turné Anjeli spia 2015.

The Paranoid začali koncert vo veľkom štýle. Z ničoho nič sa objavili silné svetlá, para a letiace konfety. V pozadí už bolo príhodne počuť skladbu Začni vidieť. Celú šou sprevádzali prepracované vizuálne efekty, ktoré dotvárali výbornú atmosféru koncertu. Ľudia sa bavili, niekoľkokrát dokonca vytvorili tradičný „kotol,“ ktorý na rockových koncertoch nesmie chýbať.

The Paranoid 2

Počas koncertu odzneli aj ich najväčšie hity Je v nás viac, Smäd, Mesto hriechov či Neviem ti povedať nie. Skladbu Búrka sĺz odohrali v akustickej verzii, ktorú venovali svojim rodičom, ktorí sa tiež koncertu zúčastnili. Po viac ako hodine sa s fanúšikmi rozlúčili a odišli do zákulisia, no skandovanie ich prinútilo vrátiť sa na pódium. Odohrali ešte skladbu Anjeli spia, ktorá je názvom celého turné, a koncert ukončili piesňou Nikdy nezabudnem. Všetci spievali s nimi a užívali si úžasnú atmosféru, ktorú chlapci vytvorili.

autorka: Andrea Kršková
foto: autorka

Zdieľajte článok

Komentáre:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.