To, čo nepoznáte z televízie: Reklama trochu inak #2

Pred Vianocami sme vám priniesli nádielku zaujímavých a dojemných príbehov z reklám, ktoré bežne v televízii nevidíme. Tentokrát prinášame druhú časť, vďaka ktorej si môžete pozrieť nové, nepoznané príbehy marketingu zo sveta. 

Carré de chocolate

Ako už z podnadpisu vyplýva, ide o reklamu na čokoládu. Táto sladká pochúťka je produkovaná všade vo svete a jej chuti odolá málokto. Značky sa bijú o prestíž a vymýšľajú nové a lepšie spôsoby, ako ľudí nalákať práve na kúpu ich sladkej pochutiny. Čokoláda s francúzskym mliekom ľudí pobláznila rovnako ako naša Milka. A práve silu čokolády si môžete pozrieť v tejto nezvyčajnej reklame z Japonska, kde sa daná čokoláda predáva.

Mercedes  Benz 2013

Automobilová značka Mercedes patrí medzi svetové špičky. Ako malé dieťa ste možno aj vy milovali jazdu autom, o to viac, ak patrilo medzi vaše vysnívané, ktoré ste si chceli kúpiť, keď raz budete veľkí. Čo všetko by ste boli schopní spraviť pre jazdu vo vašom obľúbenom automobile? Malý chlapec z reklamy na Mercedes v tom má jasno. Pozrite sa sami.

First Date – Hyundai

Reklama, ktorú Hyundai Genesis pripravil pre tohtoročný Super Bowl, patrila medzi úsmevné momenty medzi množstvom komerčných prestávok. Väčšina dievčat vie, aké ťažké to je so starostlivými oteckami, ktorí nevedia pochopiť, že ich malé dievčatko už vyrástlo a potrebuje trochu súkromia. Niektorí otcovia vedia byť naozaj prehnane ochranárski a starostliví a ako ďaleko dokážu zájsť, nám ukáže práve táto reklama. Zobrali by ste si auto od otca vašej priateľky?

Duracell: The Teddy Bear

Ako deťom nám hovorievali, že sme plní energie, ako keby sme fungovali na baterky Duracell. Hračky, ktoré vydávali rôzne zvuky, boli v tej dobe veľkou raritou. Kradli sme baterky z ovládačov, kvôli čomu sme si vyslúžili hnev otca, ktorý nevedel prepnúť televízny kanál na svoj obľúbený futbal. Nestarnúca značka batérií však prináša príbeh, ktorý chytí za srdce, pretože na svete nie je nič silnejšie ako láska medzi rodičom a dieťaťom.

autorka: Michaela Harabišová
zdroje: youtube.com, pixabay.com

Zdieľajte článok

Komentáre:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.