Cítiš sa na univerzite stratený? Pomôže ti AIESEC

Ak si prvák a v hlave máš chaos z množstva informácií, ktoré prichádzajú odvšadiaľ, udalosť Nestrať sa na univerzite v Nitre, organizovaná mládežníckou organizáciou AIESEC, je tu práve pre teba. Zodpovedá ti všetky otázky a vysvetlí veci, v ktorých nemáš jasno. Stretneš sa tu s ďalšími prvákmi s podobnými starosťami. 

Udalosť je zameraná na odovzdanie informácií prvákom, aby sa dozvedeli čo najviac o univerzite, meste, mimoškolských aktivitách a AIESEC. Prebiehať bude interaktívnou formou, takže si priprav otázky o všetkom, čo ťa zaujíma a čomu celkom nerozumieš. Stretnutie je rozdelené na tri časti, a to Nestrať sa na univerzite, Nestrať sa v Nitre a Nestrať sa medzi mladými.

frfe
foto: Facebook – Nestrať sa na univerzite v Nitre

Dozvieš sa niečo o UKF a o tom, ako funguje celá škola, o Univerzitnej knižnici, jedálňach, bufetoch, pavilónoch. Zistíš, ako si urobiť rozvrh a čo znamenajú skratky v rozvrhu, čo je to zápočet, kde zoženieš knihy, aké máme fakulty a internáty a mnoho iných užitočných vecí. Zoznámiš sa s Nitrou, čo ocenia najmä študenti, ktorí nie sú odtiaľto a objavíš tak miesta, kde sa dá študovať, kde sa môžeš najesť, športovať a baviť sa. Prípadne, kde môžeš bývať, ak ti nepridelili internát. Ďalej ti povedia niečo o AIESEC a mimoškolských aktivitách, ktoré by ťa mohli zaujať.

Kedy a kde máš prísť?

Stretnutie sa koná už zajtra, 21. septembra 2016, o 17:00 na internáte Zobor – Hospodárska časť. Je to zadarmo, takže sa môžeš zúčastniť bez obáv. Navyše, na všetkých zúčastnených čaká malé prekvapenie, preto neváhaj a príď sa presvedčiť, že študentský život má svoje čaro. Organizátorka Karin Daňová všetkým odkazuje: „Prváci, máme pre vás pripravený bohatý program s prekvapením. Tešíme sa na vás.“

autorka: Ema Pavlíková

titulná foto: pixabay.com

Zdieľajte článok

Komentáre:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.