Meškajúce štipendiá na filozofickej fakulte by mali byť zverejnené tento týždeň

Viacero študentov filozofickej fakulty sa v uplynulých dňoch dožadovalo informácií o prospechových štipendiách za zimný semester. Štipendiá boli v minulých rokoch pravidelne zverejňované už v priebehu marca, no tento rok zatiaľ meškajú.

Preto sme sa obrátili na študijné oddelenie, kde nám oznámili, že zoznam študentov, ktorí budú odmenení, už bol navrhnutý, no ešte ho musí schváliť dekan filozofickej fakulty.

“Dátum, dokedy by mali byť štipendiá zverejnené, je 15. apríl. Z dôvodu veľkonočných sviatkov tak predpokladáme, že to bude najneskôr vo štvrtok,” uviedla pre Občas nečas administrátorka AiS Monika Václavová.

Informácie o udelení prospechových štipendií budú môcť študenti nájsť na nástenke v budove filozofickej fakulty a v systéme AiS po kliknutí na sekciu Štipendiá.

titulná foto: archív ON