Prehľad záveru semestra: do konca zostáva 20 pracovných dní, do začiatku skúškového 21

Do konca semestra už nezostáva mnoho pracovných dní. Nevyhnutne to však nemusí byť iba dobrá správa, do začiatku skúškového zostáva len o deň viac.

Novembrové dni sú čoraz kratšie a študenti chodia do školy aj zo školy čoraz častejšie za tmy. Blíži sa však aj koniec semestra a už len:

• 15 pracovných dní zostáva do začiatku zápočtového týždňa. To väčšinou znamená koniec prednášok, odovzdávanie seminárnych prác a možnosť absolvovania predtermínov.
  • 20 pracovných dní, vrátane zápočtového týždňa, zostáva do konca semestra.
  • 35 dní, vrátane víkendov, zostáva do Vianoc. Tie pre väčšinu študentov znamenajú deň, na ktorý čakajú.

Zároveň však už iba:

• 21 pracovných dní zostáva do začiatku skúškového, keďže začína už 18. decembra. Na to asi väčšina práve nečaká.

Ale:

• 25 pracovných dní zostáva do 22. decembra, ktorý je posledným dňom v tohtoročnej časti skúškového obdobia. Po ňom príde vianočné dovolenkové obdobie. To potrvá do 8. januára 2018.

titulná foto: archív ON