Zápisy sú tu o niekoľko týždňov. Viete, kedy je ten váš?

Ešte pred začiatkom semestra, ktorý tento rok rektorát stanovil na 23. september, prídu na rad zápisy na štúdium. Prváci na bakalárskom i magiststerskom stupni by ich dátumy mali dostať v rozhodnutí o prijatí. Ostatní si ich však musia zistiť sami. Prinášame vám harmonogram zápisov UKF.

Najväčšia fakulta, teda filozofická, začne so zápismi 3. septembra, keď prídu na rad druháci bakalárskeho štúdia. Zápis študentov prvého stupňa uzavrú 6. septembra prvákmi.

Na magisterskom stupni je to jednoduchšie. Všetci prváci sa dostavia 13. septembra a druháci 16. septembra.

Kompletný rozpis zápisov filozofickej fakulty si môžete pozrieť tu.

Pedagogická fakulta má rozdelené zápisy podľa toho, či ide o jednoodborové štúdium alebo dvojpredmetové učiteľstvo.

Jednoodborových študentov zapíšu od 10. do 19. septembra. Náhradný termín bude 23. septembra. Pri dvojkombináciách budú zápisy 4., 10. a 11. septembra. V prvý deň sa dostavia prváci – ako bakalári, tak aj magistri. V druhý všetci druháci a v tretí zas tretiaci.

Kompletný harmonogram zápisov pedagogickej fakulty pre jednoodborové štúdium si môžete pozrieť tu. Pre dvojpredmetové štúdium zas tu. Rozpis pre externistov je dostupný tu.

Fakulta stredoeurópskych štúdií bude zapisovať najprv od 3. do 5. septembra všetkých študentov vyšších ročníkov na bakalárskom stupni a druhákov magistrov.

Prváci bakalárskeho aj magisterského štúdia prídu na rad 9. až 12. septembra. Dodatočný zápis potom prebehne 19. septembra.

Kompletný harmonogram zápisov fakulty stredoeurópskych štúdií si môžete pozrieť tu.

Študenti fakulty sociálnych vied a zdravotníctva majú situáciu jednoduchšiu. Všetky 2. aj 3. ročníky sa zapíšu do konca augusta pomocou systému AiS. Ostatní by mali dostať bližšie informácie v rozhodnutí o prijatí.

Informácie o elektronickom zápise na fakulte sociálnych vied a zdravotníctva si môžete prečítať tu.

Fakulta prírodných vied organizuje prezenčné zápisy pre prvákov. Študentom vyšších ročníkov však ponúka termín na hromadné potvrdzovanie tlačív. Riadny termín zápisov bol už v júni. Náhradný bude v septembri.

Rozpis zápisov a potvrdzovania tlačív na fakulte prírodných vied si môžete pozrieť tu.

Študijné oddelenia tiež pripomenuli, že v časoch zápisov budú zatvorené.

Prečítajte si aj: Výberové predmety sú voľbou študenta. Na niektoré veci si však dávajte pozor

Zdieľajte článok

Komentáre: