Občas Nečas čakajú zmeny

Webová stránka ON

V študentskom univerzitnom časopise Občas Nečas pre našich čitateľov pripravujeme zmeny. Naším dlhodobým cieľom je poskytovať vám zaujímavé informácie prostredníctvom publicistických textov na rôzne témy.

V akademickom roku 2022/2023 sme sa rozhodli časopis vylepšiť. Pripravujeme pre vás novú webovú stránku. Nový moderný dizajn zlepší zážitok z čítania našich prác, ktoré budú viac zamerané na univerzitné dianie a udalosti v Nitre.

Chceme byť väčšou súčasťou univerzitného diania a študentského života našich kolegov. Budeme sa preto snažiť oslovovať vás na sociálnych sieťach. Prostredníctvom nich nám môžete napísať aj pripomienku alebo komentár. Poslúži vám na to aj online formulár. S online prezenciou súvisí snáď najväčšia zmena. Zastavujeme vydávanie fyzických kópií nášho média. Tento spôsob vydávania bol neefektívny a chceme našu prácu sprehľadniť. Všetky vydané texty preto nájdete výlučne na našom webe.

Na zavedenie všetkých zmien potrebujeme vás. Ambicióznych mladých ľudí, ktorých zaujíma dianie okolo nich. Ak vás baví písať, pridajte sa k nám. Občas Nečas nie je  len pre študentov mediálnych odborov. Zaujíma nás dianie aj na vašej fakulte. Ak si na vlastnú tvorbu zatiaľ netrúfate, no máte pre nás zaujímavý tip, môžete nás kontaktovať tiež.

Všetkým študentom a zamestnancom UKF želáme príjemný a úspešný štart nového semestra. Dúfame, že nám zostanete verní aj naďalej.

V mene celej redakcie ON, Oliver Remiaš, šéfredaktor časopisu Občas Nečas

Zdieľajte článok

Komentáre:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.